"Spowiedź" ojca Tadeusza Rydzyka. Samochody dla redemporysty od bezdomnego - ciąg dalszy

| Aktualizacja:

Prokuratura i skarbówka zastanawiają się, co zrobić z doniesieniami na temat samochodów, które ojciec Tadeusz Rydzyk miał otrzymać od bezdomnego z Warszawy. Redemptorysta z kolei w sobotę udzielił na ten temat obszernego wywiadu w Radiu Maryja.

wróć do artykułu
  • ~Zwykła klecha
    (2018-06-18 09:57)
    Pieniądze dla Rydzyka to jest skandal. Papież się w grobie przewraca, gdy robią z niego biblijnego złotego cielca - powiedział ostro Włodzimierz Cimoszewicz w programie "Tłit". - To skandal, żeby w taki sposób obchodzić się z człowiekiem, który miał zupełnie inne zasady - dodał.
  • ~Bingo
    (2018-05-23 11:52)
    Biedna ta Polska, kościół ciagnie z ludzi kasę już od wieków i ciagle im mało. A przecież prędzej wielbład przejdzie przez ucho igielne niż bogaty wejdzie do królestwa niebieskiego. Jakoś to kościelnym nie przeszkadza.
  • ~tomaszniewierny
    (2018-04-21 13:39)
    Teraz Rydzol zacznie odwiedzac Totolotka, w koncu to tez panstwowa instytucja, da wygrac.
  • ~nnnn
    (2018-04-18 17:39)
    jeśli Prezydent Polski całuje takiego ojdyra w rączkę mało co w inne miejsca to co mu zrobi skarbówka i insze urzeda .Też mogą go pocałować w d......
  • ~Spowiednik niebieski
    (2018-03-31 03:04)
    Nie rozgrzeszam!
  • ~Sawa
    (2018-03-30 22:36)
    Piekło jest wybrukowane rydzykami
  • ~Joanna
    (2018-03-30 22:33)
    Czy złodziej i fałszywy wierny, guru sekty, może dostać się do nieba.? Słyszałam z kościelnych ust , że może dostać się tam , ale musi się wyspowiadać i przyjąć wafelek.
  • ~ministrant
    (2018-03-30 22:27)
    Gdyby taką ,,,darowiznę " dostał ktoś z opozycji , skarbówka i prokuratura wiedziałaby jak działać.Urzędnicy- nie lękajcie , tam w niebiosach karta życiorysu tego guru jest już zapisana. i nic wam od niebios nie grozi. Poza tym po wsadzeniu złodzieja do kryminału , możecie się wyspowiadać i odbyć pokutę modlitewną,
  • ~chłop
    (2018-03-30 22:17)
    Niech skarbówka i prokuratura nie robią nam wody z mózgów. Wiadomo ,,że Rydzyk jest Pisowi potrzebny dla wyborów, a nie w pudle, gdzie od dawana powinie siedzieć.Gów....mu zrobicie.
  • ~jw z Wroc
    (2018-03-30 22:06)
    Spłakałem się czytając opowieść Rydza o życiu darczyńcy samochodów ,,,darowanych"" temu złodziejowi. Prawdopodobnie ten oszust sterowany jest przez Putina, od którego dostał rydz stacje dla radia maryja na terenie Rosji, ,,za 1 złotówkę."
  • ~icek
    (2018-03-30 21:22)
    Cela z Donkiem na Mokotowie
  • ~johann
    (2018-03-29 21:43)
    Państwo złodziej i oszustów
  • ~Piotr .
    (2018-03-29 17:00)
    Samochód nie jest dobrem dla człowieka to pozorne dobro :) po pierwsze kosztowne zabiera człowiekowi to co cenne to znaczy ruch inaczej mówiąc uszkadza fizjologię ruchu niszczy powietrze którym sam kierowca i inni oddychają i niszczy kolejne dobro wspólne ciszę .Więc o co tyle szumu !!!! Zasada jest prosta im droższe auto tym człowiek jako istota biedniejszy .Poza tym 90% wpisów to mowa nienawiści :) która ujawnia poziom intelektualny
  • ~ewa koby
    (2018-03-29 16:21)
    ewa koby oglaszam wszystkie miasta swiata bez samochodow zaden rydzyk nie wjedzie komunikacja miejska za darmo zeby sie avista komunkowac bo od jezykow mamy avista translatorow app
  • ~Bobo
    (2018-03-29 09:13)
    Tego mafiozę niech CBA wyciągnie rano w kajdanach.i
  • ~Bobo
    (2018-03-29 09:11)
    Tego mafiozę niech CBA wyciągnie rano w kajdanach.
  • ~Ech
    (2018-03-29 00:04)
    Polacy. ;) Głupoty straszne... Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa ? Jakiej korupcji ? Rydzyk jest urzędnikiem państowywm ? To zawiadomienie kupy się nie trzyma. Skarbówka ? To jest miejsce :). Tam zawsze znajdą na człowieka sposób więc klecha zapłaci, poseł się ucieszy.. A, że bezdomny dwa samochody ? Dziwi to was ? A chłopkę, którą na czele zbrojenego powstania stanęła, pamiętacie ? Elektryka co został prezydentem ? Ubogiego odjechanego rabina co zapoczątkował jeden z najbardziej wpłwowych nurtów myślowych w historii świata ?
  • ~Yeti
    (2018-03-28 23:22)
    Prawo i sprawiedliwość he he he ale jaja .Łamacze prawa i zasad społecznych nazwali się prawo i sprawiedliwość tak jak diabeł ornat założył i do mszy ogonem dzwoni .W Polsce są kowalscy Nowaki i " Nietykalni"
  • ~Rysiek