Kia skradła show. Tak wyglądają najbardziej solidne i najładniejsze auta roku

| Aktualizacja:

Kia zbiera owoce ogromnych nakładów na rozwój. Stinger, Stonic i Picanto to trzy modele koreańskiej marki, które pokonały konkurentów urodą i jakością wykonania. 

wróć do artykułu
  • ~anonimus
    (2018-02-12 15:28)
    na pewno samochody skradły?:D
  • ~anonimus
    (2018-02-12 15:29)
    na pewno samochody skradły?;)
  • ~gostom
    (2018-02-12 19:28)
    Wśród głównych barier wpływających na rozwój innowacji w polskich firmach jest utrudnienie i brak odpowiednich zasobów i oczywiście czynnik ludzki. To z tego powodu Polacy boją się swojej pracy. Często brakuje im odwagi podejmowania odważnych decyzji. Oni wolą czekać na gotowe rozwiązania, które zostały przetestowane przez innych, A nie własne pomysły i zaryzykować inwestując w przyszłość. Kolejna przeszkoda na szybki Rozwój to także brak wystarczająco wykwalifikowanych i kreatywnych pracowników w Polsce. Brak Poziomu, który byłby w stanie podejmować śmiałe decyzje inwestycyjne. Nowoczesne technologie są dla Polaka magią aby te same z powodzeniem i odpowiednim wykorzystaniem opracować lub wprowadzić do produkcji.Teren, który zdecydowanie wymaga poprawy w szkoleniu przyszłych pracowników, w tym ścisła współpraca między firmami i instytucjami szkolnictwa wyższego na Uniwersytetach ale też na Szkołach zawodowych. Ważne jest szkolenie menedżerów z umiejętnościami odpowiadającymi potrzebom czwartej (4.0) rewolucji przemysłowej. To nie tylko określa kierunki i możliwości rozwoju poszczególnych firm, ale także ogólny zasięg rewolucji technologicznej w polskim zacofanym przemyśle.
  • ~laik
    (2018-02-12 20:36)
    Czy to nie jest przedmiotowe traktowanie kobiet do promocji samochodu? Czy Kia nie dba o takie aspekty swojego wizerunku? Trochę to jest seksistowskie.
  • ~Boby
    (2018-02-12 23:03)
    Piękne kobiety.
  • ~Filip
    (2018-02-13 05:55)
    Wydaje się, ze samochody koreańskie są już lepsze niż niemieckie, może niedługo dogonią japońskie?
  • ~qa
    (2018-02-13 09:55)
    Koreańczycy podkupili czołowych projektantów z Audi i BMW i mają efekty.
  • ~lwekm
    (2018-02-13 10:00)
    nie sztuka stworzyc blachy i gadżety. Sztuka, by nie stukało pod nogami po 30 tys, a teho nikt poza BMW, Volvo i AUDI nie potrafi !
  • ~taka prawda.
    (2018-02-15 05:09)
    moje audi okidane mialo 56000 mill z plusem pilo olej jak by jutra nie mialo byc to jest wielka niemiecka kupa widze ludzi pod sklepami z czesciami zamiennymi jak dolewaja olej do tych niemiackich aut nie dajcie sie kiwac subaru to jest marka lub lexus.
  • ~zbychu79
    (2018-02-19 20:03)
    Jeśli chodzi o modele Kia to mi osobiście one ogólnie się podobają. jak wypożyczałem ostatnio samochód w Panek to właśnie jeden z ich modeli przykuł moją uwagę. Dobrze mi się nim jeździło.

Może zainteresować Cię też: