Macierewicz przyjechał na miesięcznicę służbowym BMW. Limuzyna zajęła miejsce dla niepełnosprawnych

| Aktualizacja:

Antoni Macierewicz nie jest już ministrem obrony narodowej. Ale na mszę w 93. miesięcznicę przyjechał czarnym BMW z obstawą. Przed kościołem limuzyna stanęła na kopercie dla niepełnosprawnych.

wróć do artykułu
  • ~obywatelRP
    (2018-02-05 13:55)
    Prezesie Kaczyński, przy sprawie Koguta mówiłeś, że w waszej partii nie ma świętych krów. Myliłeś się albo dałeś fałszywe świadectwo. Jak długo jeszcze będziemy musieli znosić wasze fochy i lekceważenie Polaków? Bierz towarzystwo za twarz bo nie takie "potęgi" i monarchie upadały w przeszłości.
  • ~bogdan
    (2018-02-01 01:27)
    Tu nie ma się czego czepiać. Teren prawdopodobnie był wyłączony chwilowo od ruchu kołowego a kierowca był koło czy w pojeździe. Opiszę krótko natomiast podobną sytuację. Na parkingu koło szpitala gdzie często jeżdżę jest może nawet 8 miejsc tego typu. Kierowcy bez uprawnień z nich korzystają pozostając w pojazdach. W sytuacji gdy jest potrzeba bo chce tam zaparkować osoba uprawniona natychmiast wyjeżdżają ustępując miejsca. Jest to co prawda niezgodne z przepisami lecz jakie praktyczne. Fakt, że parking jest na terenie niepublicznym i policja tam nie interweniuje. Obserwując to już od dłuższego czasu uważam, że to powinno mieć szersze zastosowanie również w miejscach publicznych bo się sprawdza. Karanie powinno mieć miejsce tylko w sytuacji gdy kierowca opuściłby pojazd lub nie ustąpił miejsca parkingowego osobie uprawnionej.
  • ~blizniak
    (2018-01-25 23:54)
    A to dla tego go odwolali ,inwalida ,umyslowy pewnie ? A ten co go powołał to na pewno zdrow ?Kulsony co bronia bylego ministra ,sa tyle samo warci !
  • ~--- 3°C w Norwegii
    (2018-01-17 19:13)
    POtomki WAFFEN -- SS, nie moga sie wys**rac jak z Polaka sie nie POdesmieja. Niemand hat sich selbst gemacht, POtomki tez nie..... .)))
  • ~toj
    (2018-01-16 21:14)
    A czy on jest pełnosprawny ?
  • ~Mann
    (2018-01-16 20:46)
    Co za bzdury i maniupulacja. W tym dniu była to strefa zamknięta i nikt bez przepustki nie mógł wjechać.
  • ~Olek
    (2018-01-16 17:43)
    Widać wyraźnie, że "dobra zmiana" jest ponad prawem, niestety będzie jeszcze gorzej.
  • ~oooo
    (2018-01-16 09:28)
    Trolle z PO i reszta nieudaczników ujadają .
  • ~oooo
    (2018-01-16 09:25)
    Jak ci żal to go pocałuj w cztery litery PO -matole proszę sprawdzić ile miesięcy po utracie stanowiska jeździł służbowym samochodem Borys Budka ?.
  • ~zdrowy rozsądek u HGW nie obowiązuje
    (2018-01-16 01:13)
    Co za pajac z urzędu HGW robi miejsce dla niepełnosprawnych przed wejściem do kościoła !!! Ciekawe jak przyjedzie biskup czy też zatrzymuję się na kopercie, a nowo poślubieni czy też tam stają ??? Brawo dla tych złodzieji bufetowej" z urzędu co to uzgodnili i namalowani.
  • ~zdrowy rozsądek u HGW nie obowiązuje
    (2018-01-16 01:11)
    Co za kretyn robi miejsce dla niepełnosprawnych przed wejściem do kościoła !!! Ciekawe jak przyjedzie biskup czy też zatrzymuję się na kopercie, a nowo poślubieni czy też tam stają ??? Brawo dla tych durniów z urzędu co to uzgodnili i namalowani.
  • ~bludwurst
    (2018-01-15 18:58)
    Limuzyna, rozumiem, była anty- RGPPANC. Na jego miejscu tez bym tak. On jeszcze pamięta Somosę.
  • ~Pani
    (2018-01-15 15:59)
    Ale był dysponentem tego auta, a kierowca wykonywał tylko jego polecenie.
  • ~buu
    (2018-01-14 15:38)
    co za kretyn wysmazyl ta "wielkopomna wiadomosc", tylko niemiecki podcieruch , tchurz,,i przyglup nie znajacy podstawowych przepisow, w kodeksie drogowym co mozna a czego nie
  • ~nymirek
    (2018-01-14 15:27)
    Limuzyna zatrzymała się, Macierewicz wysiadł i limuzyna odjechała. Parkowanie limuzyny to dodatek dziennikarzy usłużnych. Parkowanie jest wtedy, gdy kierowca opuści auto,
  • ~józio
    (2018-01-13 22:37)
    ... niestety nie tylko ostatnie badania psychiatryczne ministra zemsty narodowej potwierdzają zasadność zajęcia miejsca parkingowego dla niepełnosprawnych - i jeśli zajął to jest ok..... Problem tylko polega na tym, że powinien okazać się inwalidzka kartą parkingową... Jeśli jej nie posiada to należy (przestrzegając prawa.......) zapłacić mandat...!
  • ~Doris Bupka
    (2018-01-12 21:36)
    "Samochody zatrzymały się na miejscach wyznaczonych dla niepełnosprawnych". Zatrzymały się, ale czy parkowały? Tego na filmie nie widać.
  • ~Wy-autowany
    (2018-01-12 07:40)
    Stanął na "Misiewicza" - pogwałcił dobre obyczaje i poczucie dobrego smaku
  • ~wiesiek
    (2018-01-12 04:12)
    przeciez nie zaparkowal kierowca tylko zatrzymal sie na chwile
  • ~l
    (2018-01-11 22:34)
    Odpier.....ie sie od PANA MACIEREWICZA, nie dorastacie mu wszyscy do piet.

Może zainteresować Cię też: