Jelcz i Autosan wyprodukują nowe samochody strażackie. Tańsze o połowę

| Aktualizacja:

Jelcz i Autosan to dwie firmy, z którymi straż pożarna rozmawia o produkcji średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych. Pierwsze wozy miałyby trafić do strażaków jeszcze w 2018 roku.

wróć do artykułu
  • ~lis
    (2018-01-09 10:10)
    BRAWO PIS !!!!!!!!!
  • ~WSI 24
    (2018-01-09 10:13)
    praca dla polaków brawo pis !!!!!!
  • ~NA POHYBEL TARGOWICY !
    (2018-01-09 10:38)
    BRAWO PIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Rece w PiS
    (2018-01-09 10:39)
    UE kasy nie damy.
  • ~~Ja(bis)
    (2018-01-09 10:40)
    tylko niemiecki MAN polacxzki
  • ~Liverator
    (2018-01-09 10:42)
    Się tak nie podniecajcie. Pieniądze są z tej znienawidzonej przez was UE.
  • ~do kochajacych eu i nowoszwabow.
    (2018-01-09 10:54)
    do tych co tu pisza ze szwabi to szwabia okradla Polske a nie odwrotnie i tych kochajacych eu w waszych oczach bez eu nie jedlibyscie tylko junia na wszystko daje.nie sr -j w swoje gniazdo bo sie sam usmarowac mozesz.
  • ~TW STOKROTKA
    (2018-01-09 11:10)
    jest takie stare powiedzenie... nie dziel skóry na żywym niedźwiedziu.....
  • ~Filip
    (2018-01-09 11:11)
    Zamówienia dla firm i służb państwowych powinny być składane w polskich firmach jeśli to tylko jest możliwe.
  • ~wiechu
    (2018-01-09 13:48)
    Wystarczylo wybrac w wyborach PIS i wszystko idzie w dobrym kierunku.
  • ~przyt
    (2018-01-09 14:44)
    DO GPU.....TE WYIMAGINOWANE TRZYKROTNE ZYSKI TO GROTESKOWY PRODUKT TWEJ FANTAZJI I IGNORANCJI. NIE PLEC WYSSANYCH Z PALCA NONSENOW POZBAWIONYCH JAKICHKOLWIEK WSPARTYCH FAKTAMI PODSTAW BO TRAFIAJA ONE WYLACZNIE DO JUZ PRZEKONANYCH.
  • ~patriota prawdziwy a nie pisiak
    (2018-01-09 16:31)
    autosan zbankrutował podobnie jak jelcz a teraz za pieniądze podatników kosztem polskich producentów solaris sobe ursus i innych państwo ******** się tym co chca uczciwie rozwijać swoje firmy
  • ~patryk
    (2018-01-09 16:34)
    wozy strażackie kupuje się w przetargu tym badziej za pieniądze ue. To jak pisiaki z nimi gadają - bez procedur ??? toi jest właśnie pis- za państwowe pieniądze kupuja zakłądy które zbankrutowały a potem za państwowe pieniądze daje się im zlecenie !!!! byle swoi zarobili zawsze to pare głosów bo oczywiście robotnik z solarisa czy ursusa jest gorszy od robotnika z autosana - to jest cały PIS - gorzej niż PRL
  • ~ Piast.
    (2018-01-09 17:19)
    Brawo !!!! stosować adekwatne przepisy co w dojczlandii a będzie dobrze,!!!!!! Wszystkie przetargi Gebels wygrywa !......dosyć tego.!!!!!
  • ~biki
    (2018-01-09 17:21)
    Nareszcie! Wraca normalność. Tym razem zagłosuję na Prawo i Sprawiedliwość.
  • ~gostom
    (2018-01-09 19:36)
    Wśród głównych barier wpływających na rozwój innowacji w polskich firmach jest utrudnienie i brak odpowiednich zasobów i oczywiście czynnik ludzki. To z tego powodu Polacy boją się swojej pracy. Często brakuje im odwagi podejmowania odważnych decyzji. Oni wolą czekać na gotowe rozwiązania, które zostały przetestowane przez innych, A nie własne pomysły i zaryzykować inwestując w przyszłość. Kolejna przeszkoda na szybki Rozwój to także brak wystarczająco wykwalifikowanych i kreatywnych pracowników w Polsce. Brak Poziomu, który byłby w stanie podejmować śmiałe decyzje inwestycyjne. Nowoczesne technologie są dla Polaka magią aby te same z powodzeniem i odpowiednim wykorzystaniem opracować lub wprowadzić do produkcji.Teren, który zdecydowanie wymaga poprawy w szkoleniu przyszłych pracowników, w tym ścisła współpraca między firmami i instytucjami szkolnictwa wyższego na Uniwersytetach ale też nai Szkołach zawodowych. Ważne jest szkolenie menedżerów z umiejętnościami odpowiadającymi potrzebom czwartej (4.0) rewolucji przemysłowej. To nie tylko określa kierunki i możliwości rozwoju poszczególnych firm, ale także ogólny zasięg rewolucji technologicznej w polskim zacofanym przemyśle.
  • ~w yborca
    (2018-01-09 19:56)
    *We The People*
  • ~Łukasz
    (2018-01-09 22:54)
    Pytanie tylko czy za ta ceną pójdzie jakość. Okaże się że OSP będzie miało lepszy tabor od Psp. Bo co gminy będą miały możliwość zakupu na lepszym podzespole to pod będzie miało od góry zapewnione........Jelcza
  • ~kotong
    (2018-01-09 23:01)
    Wreszcie rzad aktywnie stwarza warunki do rozwoju polskiego przemyslu
  • ~Wolny
    (2018-01-10 06:57)
    Nienawidzicie Uni, Niemcow ale do pracy w Uni kazdy by wyjechal i reke po Euro czy funty chetnie by wyciagnal, wstyd.

Może zainteresować Cię też: