Wielkie łowienie w całej Polsce. W piątek posypią się mandaty nie tylko za prędkość. Gdzie uważać?

| Aktualizacja:

Policja nowy rok rozpoczyna od mocnego akcentu. W całej Polsce na drogach pojawią się funkcjonariusze z odebranymi przed chwilą miernikami laserowymi. W ruch pójdą też nieoznakowane radiowozy BMW.

wróć do artykułu
  • ~Krakus
    (2018-01-17 10:53)
    Policjant twoj przyjaciel!!!!!!!
  • ~krokodyl
    (2018-01-13 16:37)
    Super, wykasowac piratow do zera.
  • ~100
    (2018-01-13 09:33)
    Niby łowy wielkie a nikt z tego sobie nic nie robi. Na drogach wszyscy gnają dalej ile fabryka dała.
  • ~Byly policjant
    (2018-01-12 18:19)
    Te nieoznakowane radiowozy to maszynki do robienia pieniedzy.Niech nie pier.... ze do bezpieczenstwa na drogach.Poprawa bezpieczenstwa to radiowoz oznakowany,tylko ze jak sie widzi oznakowany noga z gazu.A nieoznakowany noga w gaz.Znam to z wlasnego doswisdczenia.Skonczylem z tym bo to jest okradanie kierowcow.
  • ~cobra7777
    (2018-01-11 16:33)
    jak do tego dołożymy "sygnalistów" , łysych tłumoków z WOT oraz "komunistę i złodzieja" , to mamy już kompletne państwo policyjne. A w całości faszystowskie ze swoim wodzem. Pocieszające jest to że historia pokazuje jak wcześniej czy później te systemy i ich wodzowie kończą.
  • ~antoni
    (2018-01-10 20:21)
    Policjant może zmieżyć prędkość zbliżającego się pojazdu a gdy ten go minie może mu ozdobić tablicę rejestracyjną , ale poco ozdobić tego autor artykułu nie podaje .
  • ~Tyt
    (2018-01-10 06:16)
    To nieprawda że duża prędkość zabij. Zabija nagła utrata tejże prędkości
  • ~bukowiec
    (2018-01-07 21:31)
    w śnieżyce, mróz, gołoledź, słonce wiatr Yanosika włączonego mam. Teraz jak mają te nowe radary to lepiej z nim nie rozstawać
  • ~pamiętający
    (2018-01-07 16:16)
    Czy PISie pamiętają jak za rządów PO wyPISywały że fotoradary służą do upadlania i prześladowania Polaków przez postępujący gorzej jak Gestapo policyjny reżim Tuska?
  • ~roman
    (2018-01-06 22:06)
    oni na mnie z radarem a ja na nich z Yanosikiem i mandatu nie ma haha ;p
  • ~CIEKAWA
    (2018-01-06 16:15)
    AMERYKANSKIE MIERNIKI LASEROWE - jestem bardzo zainteresowana ty kto dopuscil ten sprzet do eksploatacji w Polsce i jaki posiada atest (Urzad Miar i Wag/
  • ~Skatek
    (2018-01-05 21:08)
    Pytanie. Dlaczego tzw. suszarki ustawiane są w miejscach, gdzie istnieje „zagrożenie” przekroczenia dozwolonej prędkości a nie w miejscach zagrożenia bezpieczeństwa? Odpowiedź chyba każdy zna.
  • ~Feria Zimowa
    (2018-01-05 17:54)
    W Zakopanem się nie posypią. Średnia prędkość do marca 10km/h
  • ~Tylko w pogodę.
    (2018-01-05 16:38)
    Oni łowią wtedy gdy jest pogoda, a nie deszcz albo śnieg.
  • ~misiek tropiący
    (2018-01-05 13:31)
    Kiedy zarejestrują te nowe samochody?
  • ~moni
    (2018-01-05 12:55)
    Jak to leciało? Nie ma takiego sk...stwa, którego by nie zrobił polityk, kiedy brakuje kasy w budżecie.
  • ~v
    (2018-01-05 12:23)
    Dlaczego policja nie potrafi zadbać o bezpieczeństwo tylko w bandycki sposób okradać kierowców.
  • ~Artur
    (2018-01-05 12:22)
    Super akcja, kontrola prędkości na terenie niezabudowany w lesie.. ograniczenie prędkości do 60 przez wyboje, super miejsce do nabijania kasy. Policja Stalowa Wola
  • ~Lis
    (2018-01-05 11:38)
    Gdzie uważać? WSZĘDZIE I ZAWSZE aby żyć bezpiecznie i nie stanowić zagrożenia
  • ~niepatriota
    (2018-01-05 10:43)
    Akcyjność to jedna z podstawowych cech polskiego państwa. Brak ciągłości państwa, beznadziejne procedury, bałagan prawny i gorączka ustawodawcza, akcyjność i tymczasowość to "filary" Polski.

Może zainteresować Cię też: