Nowe BMW dla policji już na drogach. Zobacz, gdzie zapolują nieoznakowane radiowozy

| Aktualizacja:

Policja odbiera pierwsze sztuki nowych nieoznakowanych radiowozów BMW 330i xDrive. Jeden z samochodów oficjalnie przekazał mundurowym z Sokółki wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński. Jednak auta miały trafić do polskiej drogówki wcześniej. Skąd ten poślizg? Jak ustalił dziennik.pl powodem był eksperyment PIMOT na prototypie dostarczonym przez BMW.

wróć do artykułu
  • ~MariuszB
    (2018-01-18 17:04)
    Jak to? Kaszystowską władza wybrała opcję niemiecką? Towarzysze pisbolszewicy powinni być bardziej konsekwentni w sympatiach politycznych i zamówić Łady.
  • ~Rajdowiec
    (2018-01-18 14:35)
    Już sobie na te okazje zakupiłem kolekcjonerkę z clubcardcompl i bede probował szczescia :D
  • ~szofer
    (2018-01-08 07:56)
    Nowe BMW będą mierzyły swoją prędkość a więc możliwości do nadużyć 100%-towe.Jak można karać samochód którego prędkość nie jest mierzona?.Ale na tym polega policyjne złodziejstwo.
  • ~Klari
    (2018-01-07 23:04)
    40szt. Za 27.000.000... 675.000zl za sztukę... droższe niż M3 performance... masakra
  • ~Jula
    (2018-01-07 14:12)
    Nareszcie spelnia sie sen pana Mateusza M.Na drogach pojawia sie prawdziwe polskie pojazdy ze znanej na calym swiecie fabryki polskiej BMW.Co po polsku znaczy Beiern Maschinen Werk.Prswda jak pieknie brzmi j polski jest piekny.
  • ~jj23
    (2018-01-06 19:03)
    Ciekawe, jak szybko je rozwalą? Szkoda forsy....
  • ~KK
    (2018-01-05 11:05)
    Samochód solidny i z dobrym silnikiem , ale są inne marki na świecie które produkują samochody o podobnych parametrach i nie koniecznie PREMIUM (a do takich należy BMW) . W kraju gdzie są tylko 3 autostrady a połowa dziurawych dróg nadaje się do natychmiastowego remontu tak drogie auta? Poza tym zastanawia mnie jak obecne Władze chętnie składaj ą zamówienia (Policja , BOR , opancerzone limuzyny dla Rządu) w Niemieckich firmach które to finansują organizacje , które z kolei przekazują pieniądze organizacjom w Polsce jak np. OBYWATELE RP. czy wspierają opozycję aby obalić polski Rząd. To niemiecki kapitał będzie największym beneficjentem obalenia obecnego Rządu w Polsce.
  • ~uwaga
    (2018-01-04 21:44)
    najpierw nauczyć ich prawa a później dać zabawki inteligentnym inaczej
  • ~Prawo fizyki
    (2018-01-04 18:54)
    Prędkość jeszcze nikogo nie zabiła bo nie może.
  • ~biedny obywatel!
    (2018-01-04 10:00)
    NO to yanosik zawsze ON ... skąd pieniadzę na 500plus ???? Nowoczesne maszynki do zarabiania pieniędzy
  • ~robertpk
    (2018-01-04 07:39)
    PIMot sprawdzał standardy bezpieczeństwa BMW ....:-) ....to może ja zrobię na zlecenie MONu audyt procesów w Boeingu ?
  • ~gość z przyjacielem
    (2018-01-03 23:58)
    Jak obsadzą wieśniakami, którzy nawet malucha nie mieli to połowa zaraz będzie rozwalona.
  • ~BMW
    (2018-01-03 21:06)
    Teraz BMka będzie gonić BMke :)
  • ~misiek
    (2018-01-03 19:06)
    nas nie doganiat ! a tak serio to mam nadzieje, że Yanosik jest przygotowany
  • ~Marian
    (2018-01-03 17:12)
    Gonić ile się da tą ************* za kierownicą .To straszne kolejny 18-to letni mistrz kierownicy zabił pod Kamieniem Pom. dwie młode laski.
  • ~Jełropejczyk
    (2018-01-03 17:06)
    Musieli komuś wsunąć język przez o d b y t tak głęboko że mu wyszedł nosem by chciał za to zapłacić........prokurator zapewne ma nieokiełznany talent w wyłudzeniach...
  • ~Artur
    (2018-01-03 16:11)
    Policja powinna kupic radiowozy ale oznakowane a nie maszynki do pieniedzy.Tu nic o innego nie chodzi jak o pieniadze z mandatow.Tak tylko pier.... ze dla bezpueczenstwa.Dla bezpieczenstwa to sie kupuje OZNAKOWANE.
  • ~Krzych
    (2018-01-03 15:27)
    Brawo. Nareszcie właściciele BMW będą brylować na drogach. Zobaczysz BMW w lusterku i co zrobisz? Instynktownie noga na hamulec i totolotek - cywil czy patrol ?
  • ~qwert
    (2018-01-03 15:23)
    Na prawdę nie wiem po co wyposażali te auta w Videorapid 2a - przecież informację o prędkości samochodu podają zegary nad kierownicą...
  • ~keta
    (2018-01-03 13:27)
    Czyli dalej będą mierzyć prędkość pojazdu policyjnego a nie ściganego! A co ze średnicą kół samochodu policyjnego? Jest ona zmienna w czasie, zależy od zużycia bieżnika, ciśnienia w ogumieniu, temperatury. Inna jest w letnich oponach i zimowych!!!! Kpiny z obywateli!!

Może zainteresować Cię też: