BOR nie chciało mercedesów i maybachów. Za 5,5 mln zł kupiło dwa opancerzone audi

| Aktualizacja:

Biuro Ochrony Rządu kupiło dwa nowe samochody opancerzone. Limuzyny kosztowały w sumie ponad 5,5 mln zł - wynika z ustaleń dziennik.pl w BOR. A wybór padł na Audi. Oferta Mercedesa przegrała w przetargu.

wróć do artykułu
  • ~nic ze szwabji
    (2018-01-15 02:17)
    w tym moge POwiedziedz szwabskich aut nie kupowac.
  • ~gostom
    (2018-01-14 09:38)
    Będąc w Polsce przed dosłownie paru dni, stwiedziłem, że w Polsce Ludzie żyją sobie o wiele lepiej jak na Zachodzie. Wszyscy się bawili, Imprezy były takie, że Niektórzy po prostu oszaleli z radości. Niemal wszyscy posiadali luksusowe samochody. Każdy z Nich jest Menedżerem lub Półbogiem, przynajmniej. Młodzi to znaczy ich dzieci, akurat po studiach, wiedzą tylko tak imponują, że poprostu dostaje się kompleksy. Ja widzę, że Polskie społeczeństwo rozwija się w wielkim tempie do przodu. Powodzenia życzę - aby nie wjechać do muru.
  • ~gostom
    (2018-01-14 09:34)
    Niemiecka sztuka inżynierska kompromituje Polskiego homo sapiens.
  • ~pavvelec
    (2018-01-09 17:54)
    Audi ma fajne modele. Sam się nawet ostatnio skusiłem na jeden z nich jak korzystałem z wypożyczalni Panek. Ogólnie byłem zadowolony i z jazdy i z komfortu.
  • ~krzyhoo1
    (2018-01-07 10:07)
    Ciekawe za ile miesięcy rozwalą te złote klatki, godne Bokassy, chroniące naszych władców przed ..... no przed czym? Chyba przed niekompetencją kierowców rządowych, bo od 1945r. nikt nie rzucił nawet jajkiem od zielononówżki z wolnego wybiegu ani w pancerne Czajki i Ziły wożące pierwszych sekretarzy jedynej słusznej partii, ani w BMW czy Audi profitentów transformacji 1989 z PAD i PBS na czele
  • ~ooptyk26
    (2018-01-06 20:19)
    Wystarczy nakryć limuzynę kocykiem z fosforem i po limuzynie.Autor nie bierze odpowiedzialności za wyżej wymienione sugestie; wypowiedź ta ma charakter nie sugestywny i nie może być brana pod uwagę jako nawoływanie do popełnienia przestępstwa. Wszelkie niezrozumienie informacyjnego/humorystycznego [niepotrzebne skreślić] charakteru wypowiedzi wynikające z braku poszanowania dla prawa i/lub godności ludzkiej, jest poza zasięgiem kompetencji autora. Pozdrawiam
  • ~Qwerty
    (2018-01-04 10:06)
    A węgierskich autek nie było? Albo tureckich?
  • ~Wiadomo
    (2018-01-03 16:47)
    Co audik to audik a nie jakieś tam majbadziew czy coś. A balerony to dla ruskich nie dla nas
  • ~qwert
    (2018-01-03 14:49)
    I Audi myśli, że Polak nie da rady tego wozu rozwalić? Nie znacie kierowców BOR dojnej zmiany.
  • ~Ala
    (2018-01-03 07:03)
    Lepiej i taniej było kupić czołg i hełmofony dla tych złodzieji.
  • ~Ośka
    (2018-01-03 06:39)
    Co chwilę krytykują Niemcy a tu kupują niemieckie samochody. Jakaś niespójność w działaniu.
  • ~Log
    (2018-01-03 06:31)
    Zw Niemczech politycy tez jeżdżą takimi samochodami ale jeszcze ani razu nie słyszałem o jakimś ich wypadku czy kolizji . Nie samochody należy wymieniać tylko prowadzących te pojazdy poddać specjalnym badaniom na inteligencje tzw. Idiotentest
  • ~gs
    (2018-01-03 03:35)
    kacyki sie chronia przed narodem w opancerzonych autach - ZENADA
  • ~zorro
    (2018-01-03 03:06)
    Pytanie tylko po co im takie auta (pomijając cenę) ? Czego się tak boją że muszą cywilnymi czołgami jeździć ?
  • ~Gruby portfel
    (2018-01-03 01:40)
    Też se kupię:) ciekawe czy dla cywili też są dostępne takie cacka ?:)
  • ~pitulek
    (2018-01-02 22:08)
    jak może Polski rząd kupować wrogie auta, a jak tam są bomby termobaryczne zainstalowane ? a jak generatory mgły ? a jak broń magnetyczna ? a podsłuchu nie wspominając
  • ~Model
    (2018-01-02 21:04)
    Te samochodziki będą same jeździć, nie potrzebne będzie prawojazdy ,hi.hi
  • ~Bingo
    (2018-01-02 20:10)
    Dojna zmiana da rade rozwalic rowniez te samochody
  • ~DM
    (2018-01-02 19:39)
    Jeden od zaraz potrzebny, a drugi "na zapas"................
  • ~pawliak
    (2018-01-02 19:13)
    Zaraz zaraz to kiedy to BIZANCJUM było czy właśnie nastało ???

Może zainteresować Cię też: