Jelcz wyprodukuje nowe pojazdy dla polskiego wojska. Zobacz, co kupi MON [FOTO]

| Aktualizacja:

Jelcz wyprodukuje pojazdy, które będą bazą dla przeciwlotniczych systemów rakietowo-artyleryjskich Pilica. Nowy kontrakt opiewa na blisko 70 mln zł. Dostawy 66 samochodów zostaną zrealizowane w latach 2018-2022.

wróć do artykułu
  • ~lis
    (2017-12-06 17:35)
    polacy maja robote brawo !!!!!!!!!!!!!
  • ~JKM
    (2017-12-06 18:01)
    francuzi sie obraza !
  • ~jolek
    (2017-12-06 17:50)
    Macierewicz znowu niszczy Polskę, kupuje polskie samochody dla wojska, co to będzie co to będzie ....
  • ~europejczyk48
    (2017-12-06 18:38)
    Made in Poland:Kolejna tandeta w imię chwały bandy Macierewicza
  • ~wacek
    (2017-12-06 22:49)
    No i wreszcie poczułem się bezpiecznie. "helihoptery" to wiadomo "fiu bździu" (kto to widział, żeby człowiek latał), a ciężarówa to co innego: i "zimniorki" można przywieźć i wieprzaka do skupu, a jak by co to i do sejmu podjechać. Brawo wreszcie konkretny i rzeczowy zakup.
  • ~Mim
    (2017-12-06 22:13)
    Antek tak się skompromitował, że teraz nawet gdy by na uszach stanął to i tak nikt go nie potraktuje poważnie. Czas odejść z polityki i to czym prędzej.
  • ~PL
    (2017-12-06 22:38)
    To ruski nie beda musialy nawet rakiet wysylac bo nasze jelsze padna w drodze do boju
  • ~mituri
    (2017-12-06 18:03)
    Czy porownano osiagi jazde w terenie itd. czy tylko ot tak oczy mydlic
  • ~j. walikot
    (2017-12-06 19:46)
    wozy drabiniaste dla wotu - a partia piCC dzieli
  • ~zucker
    (2017-12-06 20:46)
    66 samochodów jest powodem aby pisać o tym artykuł??? Ależ sukces!
  • ~tgb
    (2017-12-07 00:11)
    Do takich zastosowań to powinien być napęd 6x6 na mocno terenowym bieżniku. Wystarczy, że kapnie trochę deszczu i 4x4 momentalnie polegnie w terenie. Chyba, że w czasie wojny wojsko polskie zamierza jeździć autostradami...
  • ~sig9
    (2017-12-07 07:57)
    Takiego zlomu jak "jelcz"-e zadna armia na swiecie nie kupuje. Sama marka "Jelcz" swiadczy, ze zarzadzaja tym zakladem glupole bez bladego pojecia o markietingu. Przy okazji, nalezy przypomniec wszystkim tym "prawdziwym Polakom" nasmiewajacym sie z "ruskich kacapow" wygrywajacych Kamazami miedzynarodowe wyscigi "Dakar", ze NIE ma nawet JEDNEJ marki polskiego samochodu (ani innego produktu technicznego) powszechnie znanej na swiecie.
  • ~GPU
    (2017-12-07 13:27)
    Jelcz ok ale dwa dzialka produkcji jeszcze z Zsrr to skandal. Od 27 lat nie pitrafimy skonstruliwac nowoczesnej jednostek artyleryjskich o przeciwlotniczych nie wspomne.
  • ~rozbawiona
    (2017-12-09 13:24)
    te 60 samochodow ma byc wyprodukowane przez 6 lat a ile w tym jeszcze fantazji Mackorowicza
  • ~Nieznany
    (2017-12-11 11:48)
    Powtórzę za gościem z YT.gdziewojsko powinny te zestawy być na gąsienicach bo nie nadąża w ciężkim terenie za czołgami i wozami piechoty.
  • ~Posejdon
    (2017-12-10 19:37)
    66 samochodów / 4 lata - konkurencja zalamana , ruscy w szoku...

Może zainteresować Cię też: