Zarabiają 6,5 tys. zł. Dostaną ponad 1000 zł podwyżek i 6,5 tys. zł specjalnego bonusu

| Aktualizacja:

"Negocjacje płacowe między Volkswagen Poznań i Związkiem Zawodowym "Solidarność" zakończyły się pomyślnie" - powiedziała dziennik.pl Dagmara Prystacka, szefowa biura prasowego VW Poznań. Poza podwyżkami porozumienie obejmuje również premie, bonus jubileuszowy oraz realizację większości z 11 postulatów wysuniętych przez związek zawodowy.

wróć do artykułu
  • ~taka prawda
    (2017-12-04 18:18)
    Solidarność ? Związek - spółka PIS z Dudom na czele. Solidarność była i już ni ma. Teraz jest Solidarnościopodobne cuś.
  • ~rk
    (2017-12-04 18:35)
    A ja mam 1450 emerytury i też muszę żyć .
  • ~Samorządowiec
    (2017-12-04 20:30)
    Niemcy i zachodnia Europa za Polskę uważa tylko zachodnią Polskę gdzie jest najwyższy poziom gospodarczy i kulturalny w Polsce.
  • ~j10
    (2017-12-04 20:32)
    VW Poznań produkuje model Cady w ilości 800 - 900szt DZIENNIE! Autosan wyprodukuje przez rok 40 autobusów, jeśli uda się pożyczyć w Sanoku odpowiednie narzędzia. I to cała różnica.
  • ~obudzmy sie
    (2017-12-04 20:13)
    Dlaczego wciąż zachodnia i centralna Polska jest rowniejsza - dlaczego tam sa lepsze zarobki, lepsze warunki - chociaż tam jest więcej mafiozow, wyzyskiwania, dlaczego wciąż nie ma zakladow pracy we wschodnich regionach - chociaż tutaj mielismy uczciwosc, patriotyzm - stad jest Maria Konopnicka, Ks Popieluszko, Sienkiewicz - ale dlaczego stad musieli uciekac Polacy przed bieda? Dlaczego wciąż cwaniactwo ma gore - a nie uczciwość, ciezka praca itd. Dlaczego nauczyciel tutaj zarabia 2 tys a w Warszawie 8 tys? To sa państwa w państwie Tak nie dzieje się w Anglii, Szwajcarii czy Belgii, tak nie może być.
  • ~Maciej
    (2017-12-04 21:34)
    Ale tak na serio to pracownik na linii ile zarabia w VW? Średnia 6,5 tys. w zakładzie to naprawdę sporo. Ciekawe ile zarabia szeregowy pracownik produkcji?
  • ~j. walikot
    (2017-12-04 20:54)
    a ile przytulaja piCCsolidaruchy
  • ~ale żart
    (2017-12-04 19:42)
    premia wzrasta o 60 % i osiągnie wartość 200 zł, czyli do tej pory premia to było 120 zł. te 120 zł to chyba na jeden wacik dla makreli
  • ~dr J. Pająk
    (2017-12-04 21:47)
    Tak trzymać w Norwegii 2/3 ludzi jest w związkach, a tu ciągle socjalistyczny syf wmawiający, że związki są złe.
  • ~Mag65
    (2017-12-04 19:21)
    Rozumiem, że teraz pracownik poznańskiego VW będzie średnio zarabiał tyle co komendant powiatowy czy miejski Policji - kres państwa policyjnego? Oczywiście nic mi do pensji tych pracowników!
  • ~j10
    (2017-12-07 16:52)
    Tylko niemiecki pracodawca może dać 10000 polskich pracowników takie podwyżki. Jak będziemy pluć na "Niemców" to laba może się skończyć.
  • ~Poldek
    (2017-12-04 20:40)
    Chcieli przecież FSO,ale jak dostali warunki PRL- owskie i Dełłłłu dał komu trzeba i splajtował biorąc w duże kredyty gwarantowane przez polski (nie) rząd,kredyty przelali do swoich fabryk w Koreii południowej,tak Polacy negocjują.
  • ~kerun
    (2017-12-07 08:33)
    to niech dalej idą na ochraniać pisowskie i nazistowskie imprezy zamiast walczyc o podwyżki.
  • ~anonim
    (2017-12-05 22:04)
    brak słów VW tylko narzeka za prace Pytanie jaką ?? to ze siedza na FB premie za co szkoda gadać każdy jeden VW to typowa zlotowa zarabiają 6.tys a mowia ze nic nie maja niech pojda na magazyn gdzie dostana 2-3 tys to sie więcej napracują wtedy niech narzekaja a nie teraz dla mnie nie powinni nic dostac Szkoda gadać
  • ~rycho
    (2017-12-07 08:29)
    A na fiacie tylko 2,500zl.na łapę
  • ~mafiozo
    (2017-12-04 19:58)
    niedługo zaoferują nowy model droższy o 20 tys i wszyscy będą zadowoleni, ciemny luda będzie krzyczał, że drogo
  • ~moz
    (2017-12-08 10:19)
    6.5 to solidaruchy tam zarobią ze specjalnej kasty negocjacje się udały
  • ~trett
    (2017-12-09 23:23)
    I JAK TO SIĘ MA DO ZAROBKÓW W WOLFSBURGU I STAWKACH NA POZIOMIE NAWET 50 EURO BRUTTO ZA GODZINĘ ??? DALEJ JESTEŚMY NARODEM NIEWOLNIKÓW.

Może zainteresować Cię też: