Polowali na kierowców i wyłudzili nawet 2 mln zł. Są znani z wystąpień w mediach

| Aktualizacja:

Policja w Poznaniu rozbiła gang, który parał się wyłudzaniem odszkodowań za szkody komunikacyjne. Dziennik.pl nieoficjalnie ustalił, że chodzi o przedstawicieli "Stowarzyszenia Prawo na Drodze". Podejrzani mieli "polować" na innych kierowców, doprowadzać do kolizji drogowych i dzięki temu wyłudzić nawet 2 mln zł. Prowodyr grupy jednemu z kierowców groził bronią.

wróć do artykułu
  • ~Jimmy Bounce
    (2017-12-01 11:47)
    A mi się ten Rau od zawsze nie podobał taki cwaniaczek Januszek
  • ~Krzychu
    (2017-12-01 15:38)
    Polski potrafi! A pisali ostatnio, ze Polacy boja sie ryzyka. No jesli chodzi o machlojki, mniejsze inwieksze przestepstwa, to Polacy sa dobrzy i jakie maja pomysly, geniusze!
  • ~SMMP
    (2017-12-01 18:14)
    To na jakiej podstawie wypłacano odszkodowani? Czy nie na podstawie policyjnych dokumentów?
  • ~Zimno brrr.... tu w Norwegii
    (2017-12-01 23:21)
    Lezy jak na dloni, w jaki sposob funkcjonuje POtworne Oszustwo. BRAWO PiS i BRAWO Policja, oszustom nawet na 1. centymetr nie POuscic !!! Kiedys, kiedys mieszkalem w Köln, to tez byl modny sPOrt u etnicznych niemiaszkow... :)))
  • ~Zimno brrr... tu w Norwegii
    (2017-12-02 02:50)
    Dodac tylko chce pare slow do Naszej Policji: Panowie DUMNY JESTEM Z WAS, szczegolnie jak widze takie filmiki gdy "ASiory" ida skruszeni jakby im wycial ja*ja. Super macie ludzi, zdaje sobie sprawe, ze nie kazdy policjant moze ta funkcje w Policji wykonywac, niestety, trzeba miec odpowiednie warunki fizyczne i TAK TRZYMAC. Wielkie Pozdro i SZACUN od malego Polaka na obczyznie -- z Norwegii. aproPOs: norweska policja to HARCERZYKI, ale to w problem norweski -- natury POlitycznej.
  • ~Rozbawiony
    (2017-12-05 16:16)
    Zamiast "Łowcy Mandatów" Emil Rau będzie mógł zrobić teraz program o nazwie "Łowca odszkodowań".
  • ~Mały Wacek
    (2017-12-06 15:16)
    a mi tu smierdzi zemstą służb?..
  • ~zabójca policjantów
    (2017-12-06 20:53)
    Kupię nielegalnie broń i będę walił w drogówkę i w tzw "straż miejską" jak tylko potrafię. *********
  • ~Tony
    (2017-12-06 22:41)
    "...celowo wjeżdżali w wyrwy oraz dziury w drogach i niszczyli pojazd ...". Tzn dziur i wyrw nie było, a pojazdy nie były niszczone. Rozumiem...
  • ~wujek dobra rada
    (2017-12-06 22:58)
    Byłem pewien gdy tylko łowca zaczął występować w TVN, że za darmo tam nie jest. Sprzedajesz się zorganizowanej grupie i dostajesz swoją rolę, tak to działa. Czy i tak jest w tym wypadku?

Może zainteresować Cię też: