Tom Hanks już po pierwszej przejażdżce Fiatem 126p z Bielska-Białej! "Zdjęcie spełniające moje marzenie!"

| Aktualizacja:

Tom Hanks wreszcie odebrał fiata 126p. Amerykański aktor wsiadł za kierownicę malucha i wybrał się na przejażdżkę po Los Angeles. A towarzyszyła mu Monika Jaskólska, pomysłodawczyni całej akcji charytatywnej na rzecz szpitala dziecięcego w Bielsku-Białej.

wróć do artykułu
  • ~many
    (2017-12-01 13:20)
    to jest chore
  • ~bogor
    (2017-12-01 14:30)
    A ta pani ma darmowa reklamę ,pobyt w USA,kto za to zapłacil,czy ktoś rozliczyl już zbiórke kasy i przeswietlil "po Bozemu tą panią ? Moze warto coś sprawdzic napisać min ,czego nie zyczę wybuchnie jakas afera z ty maluchem.
  • ~xyz
    (2017-12-01 15:41)
    Oho, tropiciele spisków się odezwali. Zapytajcie waszego prezesika. On to pewnie ma kwity na wszystkich Polaków.
  • ~internautka 50+
    (2017-12-01 16:35)
    To jest chore. zgadzam się z moim przednikiem.
  • ~Babcia
    (2017-12-01 21:51)
    Ludzie są warci tyle, ile dają z siebie. A Polak jak zwykle, zgorzkniały, niezadowolony, szukający spisków , podstępów, widzący wszędzie złodziejstwo i interesowność. To stan umysłu czy duszy? Brawo Pani Moniko.
  • ~gekon
    (2017-12-01 23:17)
    wcisneli Jankesowi szmelc..gdzie on go postawi? Za płotem? Polskie d...lizy amerykancow..
  • ~annnna
    (2017-12-02 00:26)
    Tom Hanks jest wspanialy :)Rusell Crowe takze to aktorzy szczerze kochajacy polakow I Polske:)
  • ~e tam.,,,.,,,,,..,,,,,...,,,,,,,,,,,,,,
    (2017-12-02 00:30)
    Aktor wjechał samochodem do swojego salonu.
  • ~cesiek
    (2017-12-02 09:07)
    nie dać się wyprzedzić wznowić natychmiast produkcję
  • ~Zuzia K.
    (2017-12-02 12:01)
    A ja cały czas główkuję - jak On sobie poradził ze skrzynią biegów (do tego I-szy bieg niesynchronizowany). W Hameryce przeszło 90% samochodów ma automatiki - ergo: do przodu albo do tyłu. Prasa opisywała przypadek, gdy złodziej próbował w USA ukraść nie-automatika (z kluczykami w stacyjce). Odjechał kilkanaście metrów - i odpuścił ... .
  • ~jjj
    (2017-12-02 12:31)
    Hanks mial bekę,a Polacy sie podpieli.. Monika za fraajer miała wycieczke do LA
  • ~dżonson
    (2017-12-06 09:58)
    Pytanie - lepiej dać prezent milionerowi czy ubogiemu...? Niby prosta odpowiedź, ale jak się okazuje nie dla wszystkich.
  • ~Mini
    (2017-12-07 22:28)
    A mnie tam bardzo się podobało. Dużo humoru

Może zainteresować Cię też: