Zarabiają 6,5 tys. zł. "Solidarność" żąda dla pracowników 1000 zł podwyżek i aut do "prywatnych testów"

| Aktualizacja:

Przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" Piotr Duda zadeklarował wparcie dla postulatów członków "S" w Volkswagen Poznań. "Firmę stać na podwyżki" - podkreśliło niemal 1 tys. uczestników manifestacji.

wróć do artykułu
  • ~hak-Poznań
    (2017-11-16 19:44)
    PiS oraz Solidarność chcą repolonizacji volkswagena :))
  • ~antoni
    (2017-11-15 16:25)
    Duda poprze młodych lekarzy i pielęgniarki by miały średnią podobną ?? może zrównać pensie pracowniów z wypłatą Pana Dudy ja bym to popierał , co Duda nato ?
  • ~Andrew
    (2017-11-14 16:07)
    Oby Solidarność was nie wyprowadzila w pole bo dla nich przenieść do Rumuni to Pikuś abyście nie musieli obgryzać paznokci z nerwow
  • ~Zenekfg
    (2017-11-14 11:46)
    Kto popiera moją tezę że obecnie solidarność więcej szkodzi niż pomaga naszemu krajowi ?
  • ~MISZA
    (2017-11-14 08:56)
    WYLAĆ ICH NA ZBITY PYSK.
  • ~guzikiewicz
    (2017-11-14 08:49)
    To się Duda uruchomił!! Cicho o nim było,kiedy lekarze - rezydenci z pensją 2.3 tyś głodowali tygodniami.Ale to byli wykształciuchy,zawsze sobie później dorobią. Zresztą Prezes zaczął wojnę o reparacje,pisowscy bojówkarze muszą wykazać się ruchliwością. Co to za pensja ,6,5 tyś.! Nie będzie Niemiec pluł ....itd,itp...
  • ~nygus
    (2017-11-14 08:31)
    jak popluciny biora sie za cos na czym sie nie znaja to zobaczycie ze fabryka zniknie a kacperek to oleje zostaniecie z reka w nocniku goncie go natychmiast
  • ~Inflanty dla Polski!
    (2017-11-13 21:59)
    A domagajcie się, domagajcie! I tak gó...o dostaniecie! niby dlaczego? "domagaczy się" w dziejach świata, było wielu.Zygmunt III Waza domagał się Inflantów, Mao Tse Tung domagał się Tajwanu, a ostatnio niejaki ryży domagał się i nadal domaga się wysokiego odszkodowania od chińskiej firmy Covec, która porzuciła budowę A2. Tak, że wpisujecie się na bardzo długą listę tzw. "domagaczy się", szkoda, że na waszym domaganiu się, sprawa się zakończy!
  • ~OOO jeee
    (2017-11-13 21:46)
    Lepiej jak na zachodzie..........ale dobrze gada dać mu siana niech się chłop naje !!!!!!!!! a po tym niech zbiera na to co nakradł....
  • ~ytjfg
    (2017-11-13 21:42)
    No ale jak Bieńkowska mówiła, że za 6k na kierowniczym stanowisku nikt normalny nie będzie robił, to ją pisowskie trolle jechały...
  • ~zorro
    (2017-11-13 20:20)
    VW jak myśli troche to już planuje przeniesienie zakładów do Czech.
  • ~DA
    (2017-11-13 17:22)
    JA CHCEM TYLE CO CWOK DUDA ZARABIA WIELKI PRACOWNIK 300 PROCENT NORMY
  • ~wp,i,s
    (2017-11-13 17:04)
    Srednia pensja pracownika VW w Wolfsburg - brutto 4650 Euro. W Elbe-Elster brutto juz tylko 2060 euro. Typowe zagrywki koncernu. VW musi obecnie placiec gigantyczne odszkodowania za lewe diesle kupcom w USA, Europejczykow ma gdzies (Niemcow tez)
  • ~on
    (2017-11-13 15:36)
    zawsze fabryka możecie przenieść za miedzę a wtedy srednia praca to będzie 6.5 tys euro
  • ~Hello
    (2017-11-13 15:24)
    Marks by tego nie wymyślił, a pan Duda tak.
  • ~pracownik
    (2017-11-13 14:09)
    A może Duda zajmie się zmianami jakie mają być wprowadzone w Kodeksie Pracy. Dlaczego tak przydatny urlop na żądanie ma być bezpłatny ? Duda ! ogarnij się i weź się za to co naprawdę ważne.
  • ~Morten Olsen
    (2017-11-13 14:07)
    oho Der Dziennik już broni swoich interesów, myślą że ktoś będzie pracował za kromkę chleba, volkswagen nie zbiednieje jak da podwyżki pracownikom, wystarczy się przejechać do ich ASO za wymiane żarówki liczą sobie 100zł
  • ~barabasz
    (2017-11-13 13:58)
    pora na wyprowadzke VV do Niemiec!, w Polsce czas na auta elektryczne wymyslone przez pana Morawieckiego
  • ~tak myslenie nie boli
    (2017-11-13 13:56)
    Dlaczego Polacy maja wciąż pracować na Niemca? I za taaaakie pieniądze??? Może Dudy wreszcie zaczna troszczyć się o POLAKOW KTORZY WYKONUJA NAJBARDZIEJ POTRZEBNA LUDZIOM PRACE - opiekunowie medyczni haruja z umierającymi, psychicznie chorymi (Alzheimer) niepełnosprawnymi -dźwiganie chorych, pchanie wozkow inwalidzkich, o pielęgniarki, o niewolnikow -murarzy, betoniarzy czyli prawdziwych budowlancow którzy albo gina w wypadkach albo zostają kalekami po morderczj pracy może o NAJBARDZIEJ WARTOSCIOWYCH KTOS ZADBA A NIE OTYCH KTORZY PRODUCKUJA LUKSUSOWE SAMOCHODY DLA NIEMCA
  • ~głowa służy do myślenia!!!
    (2017-11-13 13:30)
    cudownie wami manipulują koledzy z DE - dzięki temu produkcja niebawem do nich wróci, a wy będziecie składać modele z papieru (nie chcę się składać na wasz zasiłek dla bezrobotnych...)

Może zainteresować Cię też: