Opel ujawnił nowy plan i nastawia się na auta elektryczne. Co Francuzi zrobią z fabrykami w Polsce?

| Aktualizacja:

Przełomowy dzień dla marki Opel. Niemiecka firma, która należy do Grupy PSA ogłosiła plan na przyszłość. Pod francuskimi skrzydłami zamierza do 2020 roku wrócić do trwałej rentowności. Szykuje się redukcja kosztów pracy i nowe modele samochodów. Czeka nas rewolucja.

wróć do artykułu
  • ~nh
    (2017-11-09 14:13)
    PSA przejęło Opla żeby pozbyć się konkurencji. I tyle. Teraz będziemy kupować te francowate renówki ze znaczkiem opla tak ja dacia.
  • ~quba
    (2017-11-09 16:04)
    PSA to nie RENAULT !
  • ~Pan Antoni M
    (2017-11-09 17:02)
    Scarakalzuja je,beda fruwac ANTKi niegdys.Frunalem nim wiec wiem co pisze.
  • ~hopla
    (2017-11-09 17:43)
    Opel był studnią bez dna. GM od kilkunastu lat dokładał do Opla ponad miliard € rocznie. I albo PSA wyprowadzi Opla na plus, albo zlikwiduje. I brednie o likwidacji konkurencji nie mają sensu. Albo zyski, albo likwidacja. Dla naszych rodaków Opel to symbol niemieckiej jakości, niestety dla Europy to symbol amerykańskiego chłamu.
  • ~Wizjer
    (2017-11-09 17:50)
    Niech spadają z Polski.Nikemcy i Japonczycy już czekają.
  • ~kierowca
    (2017-11-09 18:01)
    francuskie samochody to największe barachło które jeżdzi po po polskich renówka ,teraz pod przykrywką opla będzie to badziewie produkowane ,kto na ty, straci ,wiadomo niemieckie firmy , opel był symbolem niemieckiej jakości , a teraz z francuską produkcją ,juz nik go nie kupi ,bo będzie francuskim badziewiem
  • ~Tutu
    (2017-11-09 18:43)
    Nie ma xzegoś takiego jak wykorzystanie mocy w 130 procentach. Uczciwość i rozsądek kończą się na 100 procentach, reszta to fantazja i marketing.
  • ~zbychu
    (2017-11-09 21:22)
    takie gadanie!! ja stawiam na elektryki pogadamy za 3lata jak co drugi z nas będzie se ładował opla :) z gniazdka
  • ~gonzor
    (2017-11-09 22:34)
    elektryki sryki - skąd będą celki do tych aut jeśli jest już brak mocy produkcyjnych, taniej nie będzie...
  • ~Riddler
    (2017-11-09 23:17)
    Będą produkować Caracale, które sprzedadzą po dolarze dotychczasowym nabywcom Mistrali, hehehe. A po czasie te będą z powrotem lądować na Centralnym Lotnisku hehehe.
  • ~ij
    (2017-11-09 23:31)
    do wizjera tak jak czekali na Żerań
  • ~kier
    (2017-11-09 23:55)
    "Przełomowy dzień dla marki Opel. Niemiecka firma, która należy do Grupy PSA ogłosiła plan na przyszłość. Pod francuskimi skrzydłami zamierza do 2020 roku wrócić do trwałej rentowności. Szykuje się redukcja kosztów pracy i nowe modele samochodów. Czeka nas rewolucja." - to nie nasze kopalnie, Francuzi nie mają zamiaru do Opla w nieskończoność dokładać.
  • ~Eryk
    (2017-11-10 15:05)
    Zastanawiam się tylko co osoby które przy wyborze samochodu patrzą na to gdzie one są produkowane zrobią. Jak szukałem auta dla siebie to patrzyłem na to jaki jest stosunek jakości do ceny i wybrałem rextona, który najbardziej mnie przekonał.
  • ~Nostradamus
    (2017-11-12 11:58)
    Nawiedzony Antoni juz wie - sprzedadza za 1 euro Egipcjanom a moze Pakistanczykom, ktorzy zaczna tu produkcje ekologicznych 3-kolowych ryksz w ramach programu PiS "pojazd dla kazdego".
  • ~jakub.rak
    (2017-11-16 16:59)
    Opel ma fajne swoje modele. Sam co jakiś czas jak korzystam z wypożyczalni Panek to decyduję się właśnie na jakieś ich nowe modele. Fajnie się sprawdzają i w mieście i na dłuższych wyjazdach poza miasto.

Może zainteresować Cię też: