Opel ujawnił nowy plan i nastawia się na auta elektryczne. Co Francuzi zrobią z fabrykami w Polsce?

| Aktualizacja:

Przełomowy dzień dla marki Opel. Niemiecka firma, która należy do Grupy PSA ogłosiła plan na przyszłość. Pod francuskimi skrzydłami zamierza do 2020 roku wrócić do trwałej rentowności. Szykuje się redukcja kosztów pracy i nowe modele samochodów. Czeka nas rewolucja.

wróć do artykułu
  • ~jakub.rak
    (2017-11-16 16:59)
    Opel ma fajne swoje modele. Sam co jakiś czas jak korzystam z wypożyczalni Panek to decyduję się właśnie na jakieś ich nowe modele. Fajnie się sprawdzają i w mieście i na dłuższych wyjazdach poza miasto.
  • ~Nostradamus
    (2017-11-12 11:58)
    Nawiedzony Antoni juz wie - sprzedadza za 1 euro Egipcjanom a moze Pakistanczykom, ktorzy zaczna tu produkcje ekologicznych 3-kolowych ryksz w ramach programu PiS "pojazd dla kazdego".
  • ~Eryk
    (2017-11-10 15:05)
    Zastanawiam się tylko co osoby które przy wyborze samochodu patrzą na to gdzie one są produkowane zrobią. Jak szukałem auta dla siebie to patrzyłem na to jaki jest stosunek jakości do ceny i wybrałem rextona, który najbardziej mnie przekonał.
  • ~kier
    (2017-11-09 23:55)
    "Przełomowy dzień dla marki Opel. Niemiecka firma, która należy do Grupy PSA ogłosiła plan na przyszłość. Pod francuskimi skrzydłami zamierza do 2020 roku wrócić do trwałej rentowności. Szykuje się redukcja kosztów pracy i nowe modele samochodów. Czeka nas rewolucja." - to nie nasze kopalnie, Francuzi nie mają zamiaru do Opla w nieskończoność dokładać.
  • ~ij
    (2017-11-09 23:31)
    do wizjera tak jak czekali na Żerań
  • ~Riddler
    (2017-11-09 23:17)
    Będą produkować Caracale, które sprzedadzą po dolarze dotychczasowym nabywcom Mistrali, hehehe. A po czasie te będą z powrotem lądować na Centralnym Lotnisku hehehe.
  • ~gonzor
    (2017-11-09 22:34)
    elektryki sryki - skąd będą celki do tych aut jeśli jest już brak mocy produkcyjnych, taniej nie będzie...
  • ~zbychu
    (2017-11-09 21:22)
    takie gadanie!! ja stawiam na elektryki pogadamy za 3lata jak co drugi z nas będzie se ładował opla :) z gniazdka
  • ~Tutu
    (2017-11-09 18:43)
    Nie ma xzegoś takiego jak wykorzystanie mocy w 130 procentach. Uczciwość i rozsądek kończą się na 100 procentach, reszta to fantazja i marketing.
  • ~kierowca
    (2017-11-09 18:01)
    francuskie samochody to największe barachło które jeżdzi po po polskich renówka ,teraz pod przykrywką opla będzie to badziewie produkowane ,kto na ty, straci ,wiadomo niemieckie firmy , opel był symbolem niemieckiej jakości , a teraz z francuską produkcją ,juz nik go nie kupi ,bo będzie francuskim badziewiem
  • ~Wizjer
    (2017-11-09 17:50)
    Niech spadają z Polski.Nikemcy i Japonczycy już czekają.
  • ~hopla
    (2017-11-09 17:43)
    Opel był studnią bez dna. GM od kilkunastu lat dokładał do Opla ponad miliard € rocznie. I albo PSA wyprowadzi Opla na plus, albo zlikwiduje. I brednie o likwidacji konkurencji nie mają sensu. Albo zyski, albo likwidacja. Dla naszych rodaków Opel to symbol niemieckiej jakości, niestety dla Europy to symbol amerykańskiego chłamu.
  • ~Pan Antoni M
    (2017-11-09 17:02)
    Scarakalzuja je,beda fruwac ANTKi niegdys.Frunalem nim wiec wiem co pisze.
  • ~quba
    (2017-11-09 16:04)
    PSA to nie RENAULT !
  • ~nh
    (2017-11-09 14:13)
    PSA przejęło Opla żeby pozbyć się konkurencji. I tyle. Teraz będziemy kupować te francowate renówki ze znaczkiem opla tak ja dacia.

Może zainteresować Cię też: