Mercedes zrobiony na zamówienie i Skoda z dziurą. Oto tajemnice garażu prezydenta Andrzeja Dudy

| Aktualizacja:

W garażach kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy kryje się 85 pojazdów. A ich łączna wartość przekracza 2 mln zł. Liczby wyszły na jaw przy okazji nowego przetargu na ubezpieczenie. Polisa ma obejmować nie tylko wypadki drogowe, ale też "przygody" na... skuterach czy kajakach. 

wróć do artykułu
 • ~KERAM
  (2017-10-23 19:22)
  Jeśli to jest prawda, to mamy do czynienia z totalnym oszustem!!!! Prezydent Duda powoli pokazuje ze jest klamca i wrogiem Polski i Polakow!!!
 • ~Dziadziu
  (2017-10-11 12:36)
  No , stac go na to , bo apanaze otrzymuje regularnie, a trunki i jedzonko dostaje za darmo tu i tam, na roznych spotkaniach, posiedzeniach. W przedpokoju prezesa tez nie siedzi o glodzie , napewno jakis ochlap i jemu sie dostanie! Wiec, pieniazki sie ma na rozne hobby, nie tak jak normalny polski emeryta, ktory przecharowal dla ojczyzny 45 lat. Temu pozostaje kanapa i telewizor. Za komuny to mieli jeszcze socialne kontakty stojac w kolejce za miesem a teraz....
 • ~pamiętający
  (2017-10-11 21:41)
  Pamiętam za rządów PO kłamliwy, dziki PISi wrzask oburzenia że prezes lotto zafundował sobie "złotego mercedesa". Tak to przedstawiano by PISowski nawiedzony tłumok zrozumiał że mercedesem ze złota. Tymczasem był to stary mercedes pomalowany na złoty kolor bo taki kolor miało logo "lotto".
 • ~oset
  (2017-10-12 13:34)
  nie można "wylądować" w Bałtyku, można co najwyżej wodować

Może zainteresować Cię też: