Co Francuzi zrobią fabrykami Opla w Polsce? Ministerstwo wyjaśnia

| Aktualizacja:

Francuzi z Grupy PSA przejmują wszystkie fabryki Opla. Dziennik.pl sprawdził, co Ministerstwo Rozwoju robi w sprawie oplowskich zakładów na terenie Polski. Czy pilotuje sprawę i kontaktowało się z nowym właścicielem?

wróć do artykułu
  • ~jj
    (2017-08-09 08:48)
    zrobią to samo co Polacy zrobili z caracalami....
  • ~żaba
    (2017-08-09 09:18)
    ....zmiana profilu....produkcja ślimaków winniczków...szefowa żona microna
  • ~wiarus_11
    (2017-08-09 11:51)
    Minister Waszcz oraz Mister Macior uratują honor Najjaśniejszej i nie będą Płaszczyć się przed Francuzami. Polska JaraKacza jest mocarstwem mniemanologicznym i nie potrzebuje żadnych zagranicznych inwestycji by tym mocarstwem pozostać.
  • ~galazka
    (2017-08-09 12:12)
    a to jedynie w większości montowni, zawsze można otworzyć Biedronką albo Tesco jako ,ze hale spełniają warunki supermarketu,a polska myśl techniczna warta tyle co kalesony w tm supermarkecie
  • ~Zoja
    (2017-08-09 17:09)
    Kto kupuje dzisiaj Opla ten zapewne ma Hopla.
  • ~qaz
    (2017-08-09 11:48)
    "dialog z przedstawicielami pracowników i związków zawodowych, zgodnie z zasadą współodpowiedzialności" Kluczowe słowo "współodpowiedzialności" nie tyle ile chcecie, ile sobie wydumacie, tylko dzielimy to ile wspólnie zarobimy (wyprodukujemy ale i sprzedamy) no chyba, że wasz rząd nam znowu dopłaci
  • ~Monter amortyzatorów
    (2017-08-09 22:23)
    Monitorowanie przez "mynysterstwo w praktyce oznacza czytanie gazet i internetu. Żabojady i tak zrobią co chcą. Takie jest prawo własności.
  • ~Ps
    (2017-08-09 22:11)
    Zrobią z fabrykami to co będą chcieli. Są ich właścicielami. To właśnie jest kapitalizm i demokracja - system obowiązujący póki co jeszcze we wszystkich państwach Unii Europejskiej.
  • ~ciach
    (2017-08-09 21:55)
    "Co Francuzi zrobią fabrykami Opla..." Dziwne pytanie. Fabrykami opla robi się ople, to proste.
  • ~wkole
    (2017-08-10 00:06)
    Ciekawe, czy PSA uratuje Opla? Od kilkunastu lat ponosił straty rzędu 1,5 mld € rocznie, pora na zyski. Nie przyniesie, to do likwidacji.
  • ~TM
    (2017-08-10 11:41)
    ma ktoś jeszcze wątpliwości co będzie z fabryką w Gliwicach po akcji z Caracalami?
  • ~Sokular
    (2017-08-10 09:36)
    .......mogą sobie swoje zabawki zabierać i ODCZEPIĆ sie od nas!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Re ~Żaba
    (2017-08-16 01:50)
    Chyba wiesz, że w krajach Unii nazywanie ślimaków ślimakami jest uważane za mowę nienawiści i podpada pod odpowiednie paragrafy! - Zapamiętaj raz na zawsze: TO SĄ RYBY WINNICZKI!!!
  • ~Retarder
    (2017-08-15 13:01)
    No tak , dziś niektórzy zastanawiają się, co Francuzi zrobią z fabrykami Opla w Polsce . A jeszcze niedawno , ci sami , kadzili nam , że biznes nie POsiada narodowości .
  • ~Paliak
    (2017-08-10 16:48)
    Jeder Popel fährt nen Opel.
  • ~Marek8
    (2017-08-18 14:10)
    Ciekawe jak to wpłynie na ich modele. Jakiś czas temu pożyczałem z ciekawości w Panek jeden z ich modeli i nie tylko prezentował się ciekawie ale też i bardzo dobrze dawał sobie rade poza miastem

Może zainteresować Cię też: