Niemieckie, japońskie, francuskie czy z Polski? Zobacz, którym autom najbardziej ufają kierowcy

| Aktualizacja:

Według danych firmy JATO Dynamics, która zajmuje się monitorowaniem europejskiego rynku samochodowego, liczba rejestracji nowych aut w pierwszym półroczu 2017 roku wyniosła 8,4 mln i jest najwyższa od 10 lat. Którym modelom najbardziej ufają kierowcy?

wróć do artykułu
  • ~Kontemplyta
    (2017-08-08 16:19)
    Czyli bez zmian. Małolitrażowo na drodze (Opel Astra), podczas gdy Mazda, Toyota, BMW, Audi, Volkswagen-Skoda i KIA puściły naśladowców Jaguara.Pułapka średniego rozwoju.
  • ~Wojtek_z_Wieliczki
    (2017-08-11 10:11)
    Z Polski, to przepraszam jakie auta? Polonez? Maluch? A moze Beskid? Wezcie, piszcie rzetelnie!
  • ~wrona
    (2017-08-12 02:54)
    Nigdy nie popelnisz bledu kiedy kupisz Honda Accord 2,4L lub 3,5 L,Acura wszystkie modele,Toyota Camry 2,4L.3,5 L lub Lexus samochody niezawodne na wiele,wiele lat
  • ~nie niemcow
    (2017-08-12 05:14)
    nie kupowac niemcow
  • ~Baranek z piekla rodem
    (2017-08-12 15:41)
    kupujcie tylko samochody z Albanii
  • ~Shi.it-wagen
    (2017-08-12 21:32)
    A ja tam po staremu ufam tylko autom japońskim - i to ze starego "portfela" - czyli z lat 2002- 2005! Najbardziej niezawodny okazał się Subaru!
  • ~don
    (2017-08-13 07:15)
    Skandal w te czy we wte, popyt tych samochodów nie spada, bo są to po prostu dobre!
  • ~don
    (2017-08-13 07:21)
    Polskie samochody? A jaka to marka? Polonez czy fiacik? Czy one sa jeszcze produkowane?
  • ~pablo
    (2017-08-14 11:45)
    Postawiłem w tym roku na koreańską jakość i nie załuje. Rexton mi sie dobrze sprawdza i do codziennej jazdy i na dalsze trasy. Dobre wyposażenie, solidna konstrukcja, a wcale miliona monet nie kosztuje
  • ~jarek
    (2017-08-27 16:38)
    Ja akurat jezdże niemcem i nie narzekam do solidne auto i w sumie bezawaryjne a jak już coś trzeba zmieniać klocki np to z deplhi zamawiam w necie w niedrogich pieniądzach. Blacha nienajgorsza jak na ten rocznik więc nie jest źle. Im więcej elektroniki tym więcej problemów
  • ~lulek333
    (2017-09-21 10:59)
    Ja zaufałem citroenowi po raz 2, teraz przesiadłem się w nowe c3. Jest nowoczesny i ekonomiczny. Do tego duży bagażnik, gdzie nawet milion toreb zony z zakupow sie zmiesci ( a uwierzcie mi ona malo nie umie kupowac)

Może zainteresować Cię też: