Liroy-Marzec wygrał bój o wycofanie Iskry-1 z policji i teraz zasadza się na fotoradary [ROZMOWA]

| Aktualizacja:

Nie trzeba będzie wymieniać dowodu rejestracyjnego kiedy skończą się w nim miejsca na pieczątki. Możliwość czasowego wyrejestrowania pojazdu ma wrócić jeszcze w tym roku - powiedział dziennik.pl Piotr Liroy-Marzec. Poseł w rozmowie zdradza też dalsze losy policyjnego radaru Iskra-1 oraz plany dotyczące kolei Hyperloop.

wróć do artykułu
  • ~zw
    (2017-05-19 07:01)
    Jedyne chyba poseł któremu zależy na ułatwieniu życia obywatelom.
  • ~kibic
    (2017-05-19 06:38)
    Lubię Cię gościu za to co robisz i mówisz. Jesteś pozytywnie zakręcony i tak trzymaj. Masz mój głos w następnych wyborach.
  • ~RyszardK
    (2017-05-19 07:50)
    podoba mi się pomysł Liroya o pieczątkach przeglądu rejestracyjnego na wolnych polach dowodu -tu nie trzeba czekać decyzja poinna być natychmiastowa
  • ~biki
    (2017-05-19 09:26)
    Myśli samodzielnie i głosuje samodzielnie. Jego muzycznej twórczości nie znam. Na teraz dla mnie pozytywny gość.
  • ~PILSUDSKI
    (2017-05-19 07:50)
    OJ Liroy twoja muzyka juz byla klozetowa, ale ze taki semianalfabeta i bredziol zdobyl tak duzo glosow sadzi o duzym braku alternatyw do opentanych PISsuarow i mizernych Popowcow. Zyjemy w czasach gdzie partie i przede wszystkim ich czlonkowie nie naja najmniejszych wizji co do przyszlosci naszego panstwa - to wstyd.
  • ~Jj
    (2017-05-19 09:34)
    Jedyny poseł który chcę coś robić dla zwykłych ludzi. ( po co tych 300 posłów jak tylko jeden coś myśli ).
  • ~Bart
    (2017-05-19 08:55)
    A co będzie z tymi paniami z urzędów, których całe życie polega na klepaniu wniosków o wymianę dowodów rejestracyjnych z powodu braku miejsca na pieczątkę? Z czego będą one teraz żyć?
  • ~Maniek
    (2017-05-19 08:00)
    Nie przejdzie bo urzędasy stracą za dużo kasy
  • ~tempaki
    (2017-05-19 12:28)
    Przeraża mnie jak wielka ilość pajaców i palantów dostaje się do sejmu. Należy ograniczyć liczbę posłów do 200, a senatorów do 50.
  • ~Azar
    (2017-05-20 12:23)
    Parę lat temu bym nie uwierzył, jakby ktoś mi powiedział to co teraz napiszę. Ale uważam że Liroy-Marzec to jeden z najlepszych posłów w Polsce. Gość rozumie jak działa obecny świat i nadal mu się jeszcze chce coś próbować zmienić. Oby tak dalej. Zobaczymy tylko na ile mu starczy zapału wiecznie zderzając się ze ścianą.
  • ~Obywatel
    (2017-05-19 06:34)
    Wycofac tego osilka z Sejmu. Bezuzyteczny ignorant i darmozjad ktory szkodzi interesowi publicznemu.
  • ~leszek
    (2017-05-19 12:20)
    Brawo panie Liroy. Kukiz15 ma zawsze mój głos.
  • ~autor
    (2017-05-20 11:06)
    Jedyny być może co myśli pozytywnie o ułatwieniu życia milionom obywateli.Brawo Panie Pośle!
  • ~oby tak dalej
    (2017-05-19 18:47)
    Miales i masz moj glos
  • ~Miki
    (2017-05-19 23:45)
    Głosowałem na Ciebie i przy następnych wyborach też będę. Tak trzymaj !!!
  • ~ef2000
    (2017-05-21 17:17)
    No no, zabierzcie fotoradary i zaufajcie polskim kierowcom, ze nie depna ;> banda swirow, na polskich kierowcow zadziala tylko bat, bo so zbyt glupi zeby zrozumiec po co sa ograniczenia predkosci, stopy i to ze zielona strzalka to bonus a nie obowiazek ustawiania sie na pasie obok jak jakis socjalista tyko po to zeby ksiaze mogl zaoszczedzic ********* 13 sekund seojego marnego zywota
  • ~nlo
    (2017-05-19 13:02)
    marihuana ci zaszkodziła? jedna rejestracha na wiele pojazdów poletko do wielu nadużyć czasowe wyrejestrowanie pojazdu co jeśli w tym czasie będzie uczestniczyło w wypadku właściciel umyje rączki samochud to nie krowa którą można przywiązać gdzieś ba pastwisku pid kielcami i nic się nie stanie
  • ~Loki
    (2017-05-19 10:42)
    kazdy rowerzysta i kierowca kat.b powinien miec chociaz 5h wykladow na temat zasad zachowania gdy w najblizszej okolicy jest ciezadowka i mozliwosci wejscia do niej i zobaczenia co kierowca ciezarowki widzi a czego nie. wtedy moze by sie poprawilo cos...
  • ~AntyniePolak
    (2017-05-19 16:20)
    Panie Liroy z pana inyeligencja co pan rbi w tym zbiorze roslinnym.
  • ~Skuba
    (2017-05-20 19:27)
    A ja bym prosił, żeby sprawy ruchu drogowegto i okolicy uporządkowało wreszcie jednolite prawo Unii Europejskiej! I to wedle najprostrzego i najtańszego modelu! W USA młody człowiek bez prawa jazdy może prowadzić pod okiem któregoś z rodziców, egzamin państwowy zdaje się kiedy się chce, bez żadnych "obowiązkowych kursów" i wszędzie na skrzyżowaniach są napisy "stop" jednoznacznie regulujące sprawę pierwszeństwa! U nas nie można?

Może zainteresować Cię też: