Liroy-Marzec wygrał bój o wycofanie Iskry-1 z policji i teraz zasadza się na fotoradary [ROZMOWA]

| Aktualizacja:

Nie trzeba będzie wymieniać dowodu rejestracyjnego kiedy skończą się w nim miejsca na pieczątki. Możliwość czasowego wyrejestrowania pojazdu ma wrócić jeszcze w tym roku - powiedział dziennik.pl Piotr Liroy-Marzec. Poseł w rozmowie zdradza też dalsze losy policyjnego radaru Iskra-1 oraz plany dotyczące kolei Hyperloop.

wróć do artykułu
  • ~Mariusz
    (2017-06-09 18:35)
    Brawo Liroy - ... ubezpieczalnie juz licza straty, i dobrze ze licza - zbyt duzo darmozjadow jest w tym kraju - ktorzy sa beneficjentami kulawego prawa.
  • ~Grzechu_comeback
    (2017-05-25 15:18)
    czasowe wyrejestrowanie?!?!? Jest! Nie dla każdego pojazdu. I CHOLERNIE DROGIE!!!! Bo 80zł za sam urząd i do tego nie jestem pewien czy jednorazowo TO ZŁODZIEJSTWO!!!!
  • ~gr
    (2017-05-25 12:11)
    Jestem ze świętokrzyskiego , głosowałem na Liroya - będę na niego głosował , jeśli tylko będzie taka potrzeba . Przynosi chlubę naszemu "zaściankowi".
  • ~brawo
    (2017-05-25 12:04)
    brawo
  • ~ŁowcaT
    (2017-05-22 02:24)
    Trzeba przyznać że w wielu aspektach ma dużo racji, ale niestety wiele z jego pomysłów może nie przejść... w tym kraju nikt nie dba o kierowców a o własny interes i trzepanie kasy na nas kasy. Trzymam za wszystko kciuki i liczę, że się uda a na razie pozostawiam rolę chronienia kierowców i ich portfelów Yanosikowi :)
  • ~Polonez
    (2017-05-22 01:22)
    A moze by tak wdrożyc pomysł z irlandii odnośnie pieczątek na przeglądzie jesli jest pozytywny kierowca dostaje certyfikat z dyskiem ktory ląduje na przedniej szybie
  • ~ef2000
    (2017-05-21 17:17)
    No no, zabierzcie fotoradary i zaufajcie polskim kierowcom, ze nie depna ;> banda swirow, na polskich kierowcow zadziala tylko bat, bo so zbyt glupi zeby zrozumiec po co sa ograniczenia predkosci, stopy i to ze zielona strzalka to bonus a nie obowiazek ustawiania sie na pasie obok jak jakis socjalista tyko po to zeby ksiaze mogl zaoszczedzic ********* 13 sekund seojego marnego zywota
  • ~skeptiqus
    (2017-05-21 14:28)
    Co do dotacji na Hyperloop to uważam że pieniądze na ten projekt byłyby lepiej wydane na komisję złożoną z naukowców od zarządzania, polityków i przedsiębiorców która wyjaśniłaby jak to się dzieje że PKP nie jest w stanie stworzyć warunków eksploatacyjnych dla Kolei Dużych Prędkości. Trwa to od kilkunastu lat, a zarobki zarządów i rad nadzorczych w PKP nijak się nie mają co do "niemocy" wykorzystania pełnych możliwości eksploatacyjnych Pendolino. Ponieważ pan poseł Marzec zdaje się być człowiekiem konkretnym, dobrze byłoby by objął przewodnictwo takiej komisji. Bo wada tkwi chyba w systemie wynagradzania i wybierania włodarzy PKP którzy pobierają wysokie wynagrodzenia za "połowiczne sukcesy". A jeśli jest się za to premiowanym to po co się wychylać ? Pasażerowie od czasu PRL - u "muszą" być cierpliwi ...
  • ~Skuba
    (2017-05-20 19:27)
    A ja bym prosił, żeby sprawy ruchu drogowegto i okolicy uporządkowało wreszcie jednolite prawo Unii Europejskiej! I to wedle najprostrzego i najtańszego modelu! W USA młody człowiek bez prawa jazdy może prowadzić pod okiem któregoś z rodziców, egzamin państwowy zdaje się kiedy się chce, bez żadnych "obowiązkowych kursów" i wszędzie na skrzyżowaniach są napisy "stop" jednoznacznie regulujące sprawę pierwszeństwa! U nas nie można?
  • ~Azar
    (2017-05-20 12:23)
    Parę lat temu bym nie uwierzył, jakby ktoś mi powiedział to co teraz napiszę. Ale uważam że Liroy-Marzec to jeden z najlepszych posłów w Polsce. Gość rozumie jak działa obecny świat i nadal mu się jeszcze chce coś próbować zmienić. Oby tak dalej. Zobaczymy tylko na ile mu starczy zapału wiecznie zderzając się ze ścianą.
  • ~autor
    (2017-05-20 11:06)
    Jedyny być może co myśli pozytywnie o ułatwieniu życia milionom obywateli.Brawo Panie Pośle!
  • ~Miki
    (2017-05-19 23:45)
    Głosowałem na Ciebie i przy następnych wyborach też będę. Tak trzymaj !!!
  • ~oby tak dalej
    (2017-05-19 18:47)
    Miales i masz moj glos
  • ~AntyniePolak
    (2017-05-19 16:20)
    Panie Liroy z pana inyeligencja co pan rbi w tym zbiorze roslinnym.
  • ~nlo
    (2017-05-19 13:02)
    marihuana ci zaszkodziła? jedna rejestracha na wiele pojazdów poletko do wielu nadużyć czasowe wyrejestrowanie pojazdu co jeśli w tym czasie będzie uczestniczyło w wypadku właściciel umyje rączki samochud to nie krowa którą można przywiązać gdzieś ba pastwisku pid kielcami i nic się nie stanie
  • ~tempaki
    (2017-05-19 12:28)
    Przeraża mnie jak wielka ilość pajaców i palantów dostaje się do sejmu. Należy ograniczyć liczbę posłów do 200, a senatorów do 50.
  • ~leszek
    (2017-05-19 12:20)
    Brawo panie Liroy. Kukiz15 ma zawsze mój głos.
  • ~Loki
    (2017-05-19 10:42)
    kazdy rowerzysta i kierowca kat.b powinien miec chociaz 5h wykladow na temat zasad zachowania gdy w najblizszej okolicy jest ciezadowka i mozliwosci wejscia do niej i zobaczenia co kierowca ciezarowki widzi a czego nie. wtedy moze by sie poprawilo cos...
  • ~Gg
    (2017-05-19 09:45)
    JA ZE SWOJEJ PENSJI NIGDY NIE ODŁOŽĘ NA DOM A TYM BARDZIEJ NA TESLE. DLA MNIE TO KOSMOS.
  • ~Jj
    (2017-05-19 09:34)
    Jedyny poseł który chcę coś robić dla zwykłych ludzi. ( po co tych 300 posłów jak tylko jeden coś myśli ).

Może zainteresować Cię też: