Mateusz Morawiecki przyłapany w BMW. Jego limuzyna narozrabiała na drodze

Fotoreporterzy zaczaili się na wicepremiera pod siedzibą PiS gdzie miał spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim. Wystarczyło trochę poczekać i na zdjęciach udało im się uwiecznić drogowe wyczyny rządowego BMW. W limuzynie siedział Mateusz Morawiecki.

wróć do artykułu
  • ~podatnik
    (2017-03-31 12:41)
    Czyżby niemiecki dziennik zatrudnił cenzora i cenzoruje komentarze zgodne z regulaminem Obywatela PRLu bis?
  • ~pat
    (2017-03-31 10:08)
    Czy Super Express sprawdził o której minister Morawiecki wziął prysznic?
  • ~Sekciarze nie przyzna się do błędu
    (2017-04-02 16:12)
    Najbardziej bawią mnie ci, którzy usprawiedliwiają obecną władzę, porównując ją do poprzedniej :)
  • ~to był k.rwa zamach !
    (2017-03-31 09:33)
    albowiem PiS to stan umysłu
  • ~Ps
    (2017-03-31 11:33)
    Dlaczego PiSzmiana tak nienawidzi naszych zachodnich sąsiadów ale wszyscy bonzowie używają niemieckich wyrobów przemysłu motoryzacyjnego. Toż to nieuchodzi!!!! Możesz by tak coś swojskiego z podobnej klasy, jakiś Polonez, albo cuś. Można by specjalnie wznowić produkcję na Żeraniu.
  • ~Ulla
    (2017-03-31 10:46)
    To nie są PANY-y - to są pomioty diabelskie...Oszołomy pisowskie, których dosięgnie sprawiedliwość.
  • ~Henryka
    (2017-03-31 10:26)
    pany jeżdżo...
  • ~abw
    (2017-03-31 09:36)
    mają gdzieś suwerena im wszystko wolno
  • ~suweren
    (2017-03-31 09:24)
    a co PANY jadom
  • ~sil
    (2017-03-31 10:43)
    Ludzie, a może trzeba zrobić tak jak w Moskwie, czyli poprzylepiać do dachów "niebieskie wiaderka" w proteście przed takim zachowaniem VIP-ów
  • ~POVoter
    (2017-03-31 09:18)
    To sa PANY :D
  • ~kuciap
    (2017-03-31 14:58)
    Przeciez to nie on prowadzil. Pytanie powinno brzmiec skad BOR wzial swoich kierowcow? Z taksowek?
  • ~Zastanówcie się
    (2017-04-03 17:39)
    Dla tych mniej inteligentnych - BOR to nie PIS. Jak za czasów PO BOR-owcy się rozbijali po drogach to wszystko było ok? Widzę, że ta nienawiść do obecnej władzy przyćmiła niektórym realne postrzeganie świata :)
  • ~SajzMetter
    (2017-04-02 19:21)
    Pis. Wszystkie ujemne cechy narodu w jednej partii.
  • ~wrona
    (2017-03-31 17:39)
    Nie rozumiem dlaczego rzad kupuje niemieckie samochody i tym samym wzbogaca Niemcy.Przeciez to polskiego podatnika pieniadze,powinno sie kupowac krajowe samochody,bardzo zla polityka.Niemcy nie kupuja Volvo,Jaguar lub innego,a popieraja swoich producentow
  • ~Teraz sam jestem dziadkiem
    (2017-04-01 11:09)
    Mój dziadek opowiadał jak przed wojną drogą jechał pan hrabia albo panicz czyli jego syn - tak nazywał właścicieli okolicznych wiosek to musiał usunąć się na pobocze, zdjąć czapkę i głęboko ukłonić. Kiedyś nie zrobił to chyba zbyt dokładnie to dostał batem od panicza, swojego rówieśnika. Takich i podobnych opowieści mojego dziadka z czasów II RP nasłuchałem się sporo. Dzisiejszym piewcom niezłomnych się nie dziwię, że się tak zachowują, biorą przykład z tych przedwojennych wzorców po wojnie walczących o swoje przywileje i majątki a nie jakąś tam demokrację czy wolność.
  • ~prezes wasz
    (2017-03-31 16:27)
    nooo, jak życ, przecież to jest bb bezprawny,bb bbezpodstawny atak na ich pisowskie świątobliwości podnoszące z kolan naszą upadłą ojczyznę kochaną , wstydu, moralności i nijakiej przyzwoitości mieć nie macie i nie możecie, ja wam to mówie, wasz oprezes jedyny, najukochańszy...
  • ~johnny
    (2017-03-31 16:09)
    To ludzkie Pany. W Korei Pn. jest pewnie jeszcze ciekawiej.
  • ~GS
    (2017-04-02 00:04)
    Na tym forum jest 104 troli PISowskich
  • ~Jurko
    (2017-04-01 17:33)
    Może reaktywować fabrykę samochodów w Zwickau i wyposażyć rządową flotę w pancerne Trabanty. Będzie taniej i tak wkrótce zostaną rozbite.

Może zainteresować Cię też: