PO uderza w Macierewicza i pyta: Kim naprawdę jest kierowca Kownackiego, który rozbił BMW? [MAMY DOKUMENT]

| Aktualizacja:

Posłowie PO Krzysztof Brejza i Robert Kropiwnicki drążą sprawę kraksy wiceszefa MON Bartosza Kownackiego. Politycy domagają się od jego zwierzchnika, Antoniego Macierewicza, ujawnienia informacji dotyczących m.in. szofera uszkodzonej limuzyny. "Chcemy wiedzieć jakiej instytucji pracownikiem był kierowca rozbitego BMW. Czy posiadał kursy i doświadczenie niezbędne do prowadzenia pojazdu uprzywilejowanego oraz czy przeszedł testy psychologiczne" - powiedział dziennik.pl Brejza.

wróć do artykułu
  • ~WOR
    (2017-03-30 17:14)
    chaje robia zament z niczego , ze zwyklej stluczki ! Zniknely setki miliardow za POrzadow i co i nic .
  • ~Weteran Wojska
    (2017-03-30 19:34)
    Bezwgledny atak na PIS, nie pamietam ze |PIS w taki bezwzgledny sposob atakowal POmatolow i aferzystow jak byli u wladzy.Wniosek jest jeden nalezy szybko , okrutnie i bezwzglednie rozprawic sie z PO partia afer
  • ~Dziadyga
    (2017-03-30 14:58)
    Gadzinwókę Dziennik już rzadko odwiedzam, jadnak niezmiennie cieszy mnie cierpienie UBecji i gimbazy. Gimnazja wkrótce znikną, emerytury schudną , wszystko idzie ku dobremu. Kapusie ja was pazdrawlaju.
  • ~emil
    (2017-03-30 13:49)
    W MON JEST TAKI BURDEL ŻE ONI TAM SAMI NIE WIEDZĄ KTO JEST KTO . A rządzi prawdopodobnie ten co przyjdzie pierwszy do roboty ! Ale sponsorów a raczej zakładników tej grupy przestępczej mają dobrych bo cały kraj to aut im nie braknie . No chyba że suweren w końcu nie wytrzyma i rozgoni tą sitwe PIS lamską na cztery wiatry
  • ~lekarz
    (2017-03-30 15:03)
    Macierewicz na badania, ale psychiatryczne.
  • ~to był k.rwa zamach !
    (2017-03-30 14:59)
    albowiem PiS to stan umysłu
  • ~PISsuary i PISs-dzilce
    (2017-03-30 15:20)
    Alez przeciez sie nic nie stało,- ten minister od widelców jechał z nieuprawnionym kierowca, nieuprzylejowanym samochodem na swiatłach, syrenie, wymusił pierwszenstwo i rozbił nastepny samochód wart 2.5 mil zł....jarosław...jarosław....
  • ~opinia publiczna
    (2017-03-30 15:16)
    Co za niestosowne pytanie...przeciez wiadomo kto kierował ..pan Kazimierz, pewnie znowu po winku mszalnym, prezencie od o. rydzolka....
  • ~m-53
    (2017-03-30 15:03)
    Ciekawa byłaby analiza grafologiczna pisma odręcznego posła B. Wielkie litery wielokrotnie większe, "zawijaste", wykrzyknik po zwrocie grzecznościowym na początku listu. Facio musie mieć kłopoty z własnym ego
  • ~pox fox
    (2017-04-01 09:12)
    PO - Patologia Oszustów rozbroiła Wojsko Polskie ! Zlikwidowano pobór do wojska a Armia zawodowa w ilościach 80 tys. z czego połowa nie uzbrojona lub w sowieckie przestarzałe uzbrojenie nie gwarantują obrony naszych granic! Główne osiągnięcie Komorowskiego w dziale uzbrojenia to przywieziony z Afganistanu Tank marki Reno w rozsypce z pierwszej wojny światowej! Klich i Siemoniak najgorsi ministrowie obrony w III RP !!!
  • ~Dare
    (2017-03-30 15:12)
    Trole ... wiem że piszecie za kasę PiS ale czy nie szkoda wam pieniędzy podatników ? To też wasze. Banda nieudaczników z PiS panoszy się po drogach, bez prawa do poruszania się na światłach, rozjeżdza innych kierowców ... Orwel się kłania
  • ~Warszawiak
    (2017-03-30 13:05)
    Kufajkowi bekają i bekają już od rana, a może tak gumofilce na giry, widły w łapy i na pole G. N. Ó. J roztrząsać. A politikię ludziom mundrym zostawcie!!!!!!!!!!!
  • ~Drzazga 101
    (2017-03-31 16:20)
    "Posłowie PO Krzysztof Brejza i Robert Kropiwnicki drążą sprawę kraksy wiceszefa MON Bartosza Kownackiego". O Matko, będąc początkujęcą hejterką, się uprzejmiście zapytowywuję, kiego grzyba wymienione, platformerskie pośluchy, wyręczają uprawnione - przepraszam za wyrażenie - ORGANY państwowe w duszprawielnej sprawie i wcinają się, jak przysłowiowa koszula między półdupki ?! Czy one nie mają poważniejszych spraw, leżęcych w podiumie Ludzieńków i Narodu, kuervas ?! Hej !-
  • ~suweren
    (2017-03-30 15:32)
    Dopadniemy wszystkie pisowskie mendy, rozgniecie obcasami, a ******a zostawimy szczurom na ucztę.
  • ~ale jaja, ale jaja, ale jaja
    (2017-03-30 19:05)
    PO to se może KUNIA uderzyć !
  • ~ufo
    (2017-03-30 16:40)
    Ciekawe kiedy PO zacznie sprawdzać jaki rodzaj papieru toaletowego używają posłowie PiS w sejmie - przecież można taniej
  • ~z komitetu L.W.
    (2017-03-30 15:07)
    Brejza znowu najadł się szczawiu i mirabelek
  • ~Lada
    (2017-03-30 15:02)
    ...sama śmierdząca breja wylewa się ze der dziennik szwabskiego wydawcy...brawo Mark Dekan gut gut
  • ~Wyjo
    (2017-03-30 19:26)
    "BMW z wiceministrem Bartoszem Kownackim na pokładzie..." Od kiedy samochód ma pokład? To jakieś chyba super specjalne auto dla VIPów.
  • ~menel
    (2017-03-30 13:06)
    Rany, czy to tak trudno zrozumieć, że czas na zmiany w parku maszynowym ? Rozbite to trzeba nowe bez gadania. A tak byłoby pier....nia co niemiara !

Może zainteresować Cię też: