Kierowca seicento przerywa milczenie po wypadku premier Szydło: Nie słyszałem sygnałów

| Aktualizacja:

Pierwsza rozmowa z Sebastianem, kierowcą seicento, który brał udział w wypadku z premier Beatą Szydło w lutym tego roku. O tym, jak czuje się po tym, jak przejechał po nim "medialny i polityczny walec", czy naprawdę przyznał się do winy i jak teraz wygląda jego życie, rozmawiał z reporterem programu UWAGA! w TVN.

wróć do artykułu
  • ~zenon
    (2017-03-23 09:41)
    przeciez wcześniej zeznawał że słuchał głośno muzyki ? Aha TVN i der dzinniik, wszystko jasne
  • ~Ada
    (2017-03-23 09:19)
    Panie Sebastianie ,gdyby "rządowy samochód wbił się"w Pana auto- nic by z was nie zostało! Niech Pan nie dorabia martyrologi do stłuczki .Gdyby zajechał Pan drogę zwykłemu Kowalskiemu, miałby już Pan zapłacony mandat.
  • ~dojrzały
    (2017-03-23 09:42)
    Młody człowieku. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego jak bardzo jesteś manipulowany przez usłużne media i totalną opozycję, ale powinieneś zdać sobie sprawę z błędu jakiego się dopusćiłeś. Zmieniając pas ruchu, czy też włączając się do ruchu, należy zachować szczególną ostrożność, i nie ulega wątpliwości że zajechałeś drogę innemu pojazdowi; bez wzgl. na to jaki to był pojazd. Nie brnij dalej w tej głupiej manipulacji, bo następnym razem moze być jeszcze gorzej - tylko czy tego chcesz?
  • ~k
    (2017-03-23 09:54)
    Powiedz po prostu prawde, a wtedy nie bedzie gryzlo cie sumienie i bedziesz spal spokojnie.
  • ~gienek
    (2017-03-23 13:04)
    Zlamal przepisy ateraz skamle powinni go przpytac z przepisow i bedzie wszystko jasne
  • ~ajax
    (2017-03-23 10:17)
    Nowy bohater Tusk Vision Network.
  • ~bodo
    (2017-03-23 10:37)
    jak prowadzisz palancie auto to sie nieslucha muzyki z MP3 a jak skrecasz to zanim to zrobisz patrz w lusterko...
  • ~J23
    (2017-03-23 10:15)
    Czytając niektóre komentarze jak zwykle prawi i sprawiedliwi już go osądzili i zrównali z ziemią jak Szyszko drzewa.
  • ~Londoner
    (2017-03-23 09:45)
    Trzymaj sie chlopie. Twoja walka to symboliczna obrona obywatela przed sekretarzami.
  • ~Jula
    (2017-03-23 10:01)
    W Bieruiu już opowiadaja wyznawcy PiSianej religii ,był to zamach.Brakuje tylko by wyszło szydlo z worka że uczeń technikum być może chemicznego przywiózł naczynie pelne chmury helowej i oszolomil tym BORowików?
  • ~Macisław Płatow
    (2017-03-23 09:32)
    Proponuje umyć uczy ,przejść badania słuchu.
  • ~GH
    (2017-03-23 15:44)
    SEBASTJANIE CO TY BREDZISZ HLAPIESZ BRAK SLOW NIE ZAHOWALES OSTRORZNOSCI PSZY SKRECIE W LEWO JESTES WINNY I KONIEC.A JAK TEN MECENASIK CIE TAK NAKRECA AJEGO POPOWCE TO WESCIE SE OBAJ TEGO OLEJU Z CINIASA I WLEJTA SE DO GLOWY TO MORZE ZMONDRZEJERZ HA HAHA
  • ~mania
    (2017-03-23 09:54)
    Chlopcze nie pajacuj i nie udzielaj sie w TvN bo wykorzystaja twoja naiwnosc wycisna tak jak z cytryny sok i wrzuca do Gabec.Chyba ze myslisz o celerytach do ktorych chcesz dolaczyc.Usunnn sie w cien i ucz sie do matury
  • ~jan
    (2017-03-23 11:16)
    przeciez tu wystarcza minimum logiki jesli chłopak był na prawym pasie bo byl jesli przepuscil pierwszy samochod to by skrecić w lewo musiał zachowac max ostrożności a nie zachował bo uderzyl w limuzynę . O czym tu mówić jasne proste i koniec facet sie zagapił co zdarza się nie jednemu a że trafił na BOR to chyba szczescie w nieszczesciu bo duzo nie dostanie
  • ~andrzej
    (2017-03-23 11:57)
    Masz klopot !!! Nie zdajesz sobie dziecko sprawy jak mocno zostales juz wmanipulowany w ta sprawe. Kto i co Ci naobiecywal. Jestes w gazetach bedziesz nawet zapraszany do telewizji... czy o to Ci chodzilo??
  • ~matylda
    (2017-03-23 09:04)
    No to mamy bohatera mediów.
  • ~zorro
    (2017-03-23 09:49)
    jak sie slucha w aucie radia zet na caly regulator to sie nie slyszy borowskich sygnalow.
  • ~Lis
    (2017-03-23 10:01)
    W lepszej formie niż kiedyś Chlebowski, który zeznawał zlany potem.
  • ~Jan S.
    (2017-03-23 11:05)
    Siła złego na jednego, napewno masz rację ale zadarłes z władzą i będzie Ci bardzo trudno udowodnić Twoje racje ja tobie wierzę, trzymaj się.
  • ~helena
    (2017-03-23 10:20)
    Żal mi Cię młody człowieku!!!! ale lepiej ucz się do matury ,a nie udzielaj wywiadów !!! co do wypadku to policja zawsze informuje na miejscu kto był winien! a jezeli nie żądałes badania choc ratownicy pytali to już twoja sprawa!!! nie zapominaj ,że matury ani politycy ,ani redaktorzy za Ciebie nie zdają!!!!!! Zaczekaj na wyrok sądu a nie mediów!!!!!

Może zainteresować Cię też: