Kierowca seicento przerywa milczenie po wypadku premier Szydło: Nie słyszałem sygnałów

| Aktualizacja:

Pierwsza rozmowa z Sebastianem, kierowcą seicento, który brał udział w wypadku z premier Beatą Szydło w lutym tego roku. O tym, jak czuje się po tym, jak przejechał po nim "medialny i polityczny walec", czy naprawdę przyznał się do winy i jak teraz wygląda jego życie, rozmawiał z reporterem programu UWAGA! w TVN.

wróć do artykułu
  • ~OBSERWATOR
    (2017-04-25 09:20)
    Przyznaje się ,że nie zna jeżeli zobaczył pierwszy samochód oznaczony tego typu światłami, to powinien zjechać na prawo poczekać ąż przejedzie ostatni tak oznaczony., a nie jechać w lewo- niech dziękuje że żyje i nie klepie głupot!
  • ~Tyfusek
    (2017-04-23 21:00)
    Wymusił pajac pierwszeństwo i jeszcze ma czelność coś tutaj brzdękać. Szukasz guza palancie?
  • ~julek
    (2017-04-18 19:28)
    chyba sie zapisal do PO i ciamajdan tak go broni a gdzie KOD- no tak zajmuja sie fakturami
  • ~a
    (2017-04-18 07:19)
    Jak by na to nie patrzec, czy przyznales sie czy nie, fakt pozostanie faktem: jestes czlowieku winny, bo nie zachowales odpowiedniej przezornosci.
  • ~SYLVEK
    (2017-04-15 08:58)
    Prewencyjnie zabrac prawo jazdy na rok . niech najpierw pocwiczy na furmance - i popjzdzi tramwajem .
  • ~ŻAŁOSNY ten NIEUDACZNIK
    (2017-04-10 14:05)
    CO MA SWPULNEGO SYGNAŁ Z PRZEKROCZENIEM PASA GDY JEST ZAiETY co to za człowiek siedział za tym cieńńńciusiem i taki mówi o sygnale
  • ~TAKA PRAWDA
    (2017-04-10 14:02)
    To skandal żeby głusi mieli PRAWO JAZDY
  • ~Ono
    (2017-04-07 11:43)
    Skandal ze tak wladza chce pograzyc chlopaka
  • ~nina
    (2017-04-02 12:27)
    Przestańcie bić pianę i szczuć na rząd czy BOR! Zmiana pasa ruchu poprzez zajechanie drogi pojazdom na nim znajdującym się /obojętnie ile by jechały/ - mandat i punkty karne!!! A durniom zrzucającym się na auto dla winnego polecam aktywność w lepszej sprawie.
  • ~Józef
    (2017-04-01 20:36)
    Trzeba przeprowadzić eksperyment zapewne w parku samochodowym jest kilkanaście takich pancerniaków i walnąć w to drzewo 55/h i wtedy zobaczyć zniszczenia
  • ~PRL
    (2017-04-01 14:55)
    Sebastian K. - wczoraj słaby kierowca starego Seicento, dzisiaj celebryta na pierwszych stronach gazet. Ciesz się dzieciaku, że BORowcy cie nie staranowali, tak jak im prawo nakazywało, bo teraz już byś głupot nie wygadywał!
  • ~SYLVEK
    (2017-03-26 14:46)
    Z lewej strony nie patrzyl jak nadjezdzal "szybko" samochod i nie przyhamowal nawet odruchowo ze moze jechac nastepne auto nawet mu nie przyszlo na mysl ze to"szybkie" auto moze byc scigane przez policje .tylko tak sobie wjechal na skrzyzowanie . - zabrac dozywotnio prawo jazdy - Taki kretyn sie niczego nie nauczy - To Seicento musialo byc pancerne - vide szkody na pancernej limuzynie. Durne tlumaczenie .
  • ~kot prezesa na progu samobojstwa
    (2017-03-25 18:00)
    Czytajac te pis. owskie chamstwa,nie mam watpliwosci o waszej glupocie.Jaki pan taki kram!
  • ~Polcjant
    (2017-03-25 15:18)
    Koles se jedzie w piatek zaruchac panne po szkole, i slucha myzyki? To przestepstwo?
  • ~Dr J.E.Baka
    (2017-03-25 15:09)
    Po prostu powinien siedzieć za jeżdzenie seicento i tyle.
  • ~GH
    (2017-03-23 15:44)
    SEBASTJANIE CO TY BREDZISZ HLAPIESZ BRAK SLOW NIE ZAHOWALES OSTRORZNOSCI PSZY SKRECIE W LEWO JESTES WINNY I KONIEC.A JAK TEN MECENASIK CIE TAK NAKRECA AJEGO POPOWCE TO WESCIE SE OBAJ TEGO OLEJU Z CINIASA I WLEJTA SE DO GLOWY TO MORZE ZMONDRZEJERZ HA HAHA
  • ~gienek
    (2017-03-23 13:04)
    Zlamal przepisy ateraz skamle powinni go przpytac z przepisow i bedzie wszystko jasne
  • ~andrzej
    (2017-03-23 11:57)
    Masz klopot !!! Nie zdajesz sobie dziecko sprawy jak mocno zostales juz wmanipulowany w ta sprawe. Kto i co Ci naobiecywal. Jestes w gazetach bedziesz nawet zapraszany do telewizji... czy o to Ci chodzilo??
  • ~jan
    (2017-03-23 11:16)
    przeciez tu wystarcza minimum logiki jesli chłopak był na prawym pasie bo byl jesli przepuscil pierwszy samochod to by skrecić w lewo musiał zachowac max ostrożności a nie zachował bo uderzyl w limuzynę . O czym tu mówić jasne proste i koniec facet sie zagapił co zdarza się nie jednemu a że trafił na BOR to chyba szczescie w nieszczesciu bo duzo nie dostanie
  • ~Apogeum