Czeska policja nie miała litości dla Polaka. Ucieczka kradzionym audi zakończona w rowie

| Aktualizacja:

Nie zatrzymał się do kontroli i rzucił się do ucieczki. Po drodze siał grozę. Czeska policja nie patyczkowała się z uciekinierem. Akcję pościgową nagrała kamera zainstalowana w radiowozie.

wróć do artykułu
  • ~Kontemplyta
    (2017-03-18 11:23)
    Na szczęście Czesi nie mają ministra Budki, który rzuca się w obronie każdego "tego młodego człowieka".Swoją drogą trzeba było zaakceptować inwestycje niemieckie -rozój Skody najlepszym przykładem.
  • ~ktoś
    (2017-03-17 23:45)
    PO=lactwo tak się rozzuchwaliło się za PO-PSL, że wszędzie gdzie są, to wstyd Polsce przynoszą!
  • ~Mordercy w mundurach
    (2017-03-17 21:57)
    Sposób w jaki policja zajechała drogę temu facetowi, jest metodą na zabijanie na drodze. Zastawiam się gdzie tego uczą? Metoda jest wytrenowana i nie była przypadkowa. My się zastawiamy, czy Szydło powinna jechać w konwoju, czy nie, a tu takim manewrem można skutecznie wyeliminować z tego świata każdego.
  • ~sondują
    (2017-03-17 20:40)
    naćpany mistrz na starym ruplu,kontra rowek,1:0 dla rowka !! mistrz w mamrze, trzeźwieje. Siedzi w celi, a Gity sprawdzają jak głębokie gardło ma ten ćpun. Odbyt mu spenetrowali wcześniej i od tamtej pory śmiga w pieluszce ,bo ciśnienia nie trzyma .
  • ~Zły
    (2017-03-17 19:54)
    Bardzo dobrze. Kara co najmniej dwa razy tyle i prawo jazdy zabrane dożywotnio.
  • ~Obywatel
    (2017-03-17 19:50)
    Co to znaczy "Czeska policja nie miała litości"? Naćpany gostek wleciał do rowu na własne życzenie. Policjanci udzielili mu pomocy.
  • ~ ect ...
    (2017-03-17 17:51)
    Niech polskie sądy uczą się interpretacji, jak powinien postępować z idiotami na drodze, dobrze wyszkolony patrol policji drogowej! POkomunistyczny prokurator, pewnie by postawił policjantom zarzut, przekroczenia uprawnień. Tak samo powinien postąpić na drodze uprzywilejowany konwój BOR z panią premier na pokładzie, kiedy Fiat Cinquecento próbował zajechać im drogę."Dura lex sed lex". Prawo jest dla mądrych, nie dla głupich, a prawo jazdy niestety dają prawie wszystkim!
  • ~ajax
    (2017-03-17 17:04)
    Tak jak drogówka posiada alkomaty tak każdy patrol powinien być wyposażony w narkotesty.Naćpani kierowcy to obecnie jest plaga równa tym pijanym.

Może zainteresować Cię też: