Nadjeżdża rewolucja w egzaminach na prawo jazdy. Posłowie PiS zapowiadają zmiany

| Aktualizacja:

PiS chce zerwać z zasadą, że im więcej kandydatów obleje WORD, tym więcej zarobi.

wróć do artykułu
 • ~wizjiner
  (2017-03-21 20:33)
  Brawo PIS już was lubie, możecie liczyć na moje poparcie. Czas skończyć z patologią PO. A tak miedzy nami. PIS ma dobrych strategów oni czytają wypowiedzi na forach i wiedzą jak zdobyc elektorat. A teraz odezwa do PO. A PO sadzi drzewka, Jak ktos posadził drzewko to ma go prawo ściąć na swojej działce i nikomu nic do tego. Brawo PO w nastepnych wyborach nawet nie przekroczycie progu wyborczego jak tak dalej pójdzie, zaliczacie wpadkę za wpadką. Opamiętajcie się ludzie.
 • ~cmentarz
  (2017-03-15 21:03)
  Ryży, 9 lat temu, uparł się: każdemu cweelowi dam prawo jazdy !! będą jeżdzić, kupować benzynę i części, płacić w stacjach obsługi i myjniach, koniunktura gospodarcza się poprawi!! Skutki takiej polityki, najwyraźniej widać na cmentarzach!! Tam leży pełno takich, którzy mieli pierszeństwo!!
 • ~kubacki
  (2017-06-06 15:59)
  Prawda jest taka, że najgłośniej krzyczą ci, którzy zdali za którymś tam razem. A może by tak winy poszukać w sobie i swoich błędach podczas egzaminu? Trudne, prawda? A to, że od szkoły jazdy również zależy nasz wynik egzaminu to ktoś pomyślał? Bo tych szkółek pootwierało się tyle co grzybów po deszczu, każdy niemal może dziś być instruktorem. No i jest, a potem płacz, że niezdane egzaminy. Nic dziwnego, jak instruktorem jest jakiś Mietek, Janusz czy Mirek z pomysłem na biznesy. Szkoła jazdy to jest podstawa. A wystarczy popatrzeć na rankingi. Kto w nich przoduje? Małe, pojedyncze szkółki? Nie, większe ośrodki robione z pomyślunkiem. Można sobie porównać np. taką krakowską Auto Akademię i jakąś jednoosobowy OSK. To nawet nie ma porównania. Wiadomo, że Auto Akademia lepiej przygotuje, bo ma spore doświadczenie. To się wszystko ze sobą wiąże i nie ma co zwalać wszelkiego zła świata na te wstrętne WORD-y :P

Może zainteresować Cię też: