Fiat przenosi produkcję do Polski? Szef koncernu potwierdza: To będzie nowa generacja pandy

| Aktualizacja:

Fiat panda wraca do fabryki w Tychach? W Genewie podczas specjalnej konferencji szef koncernu Fiat Chrysler Automobile Sergio Marchionne zdradził szczegóły tego planu.

wróć do artykułu
  • ~Tola
    (2017-04-05 00:29)
    W 2007-mym gospodarka była w pełnym rozwoju, a jednak PiS przegrał wybory. Bez złamania karku TVN będzie to samo.
  • ~Qnaj
    (2017-03-28 03:47)
    Drogi autorze w Polsce produkowana do 2012 roku byłą DRUGA generacja Pandy, pierwsza powstawałą jeszcze w latach 80tych, wypadało by mieć jakąś wiedze biorąc sie za pisanie czegokolwiek o motoryzacji
  • ~kuciap
    (2017-03-08 15:10)
    A Grzes mowil, ze wszyscy z Polski uciekaja
  • ~ ect ...
    (2017-03-07 23:13)
    C E N Z U R A ! Buuuacha,cha,cha!!!
  • ~nawigator
    (2017-03-07 18:51)
    Po sprzedaży przez Amerykanów Francuzom opla możemy na własnej skórze odczuć negatywne skutki tej transakcji. O co tu chodzi? Spytajcie się Gliwiczan- oni wiedzą. Co będzie , jeżeli Francuzi przypomną sobie sprawę helikopterów i zerwanie umów oraz zagrywki wokół tej sprawy naszego geniusza i stratega , ministra Antoniego M.
  • ~Zły
    (2017-03-07 17:26)
    Co za kołki wypisują te brednie!!!
  • ~ola
    (2017-03-07 15:16)
    Oni doskonale wiedzą że Polska cofa się w rozwoju i jeszcze długo będzie dawcą taniej siły roboczej. Cieszcie się i trąbcie na sukces. Hej!
  • ~PO fan
    (2017-03-07 15:14)
    To niemożliwe,Schetyna i Petru mówią,że wszystko się wali !
  • ~kalwin do ----~Alik
    (2017-03-07 15:14)
    ~Alik !!!! wredne z ciebie PO-lactwo, tak trollujesz, że mnie jako zatwardziałego antyPISowca odrzuca. A obrzydliwe dla mnie słowo PO-lactwo samo mi się ciśnie na usta! Kogo chcesz do siebie takim słownictwem przekonać.
  • ~Alik
    (2017-03-07 14:43)
    A szczerbaty często wali konia. Ma od tego wytrzeszcz oczu.
  • ~Wierny pisowi
    (2017-03-07 14:36)
    Duda z Solidarności dopilnuje aby Polacy zarabiali tyle ile Fiat na zachodzie płaci.
  • ~pucio pucio
    (2017-03-07 13:38)
    Nie tylko Fiat, lemingi, nie tylko! Z GW-na i Dziennika się nie dowiecie, że do Polski w wyniku odtrącenia PO-lszewii od koryta, wraca wiele zachodnich firm z myślą o wielomilionowych inwestycjach. TV z Francji, wczoraj zachwycała się wynikami polskiego Rządu, ale skąd macie sie drodzy KOD-ziarze o tym dowiedzieć? Z Gw-na lub WSI24?

Może zainteresować Cię też: