Prezydent Duda w pancernym aucie za 2 mln zł. To toyota zamiast rozbitego BMW [MAMY ZDJĘCIA]

| Aktualizacja:

Prezydent Andrzej Duda z rodziną wybrał się do położonej w Beskidach Wisły. Biuro Ochrony Rządu zawiozło ich tam na pokładzie opancerzonej toyoty land cruiser. Tej samej, którą wiosną 2015 roku BOR pokazał podczas wystawy w Warszawie.

wróć do artykułu
  • ~podatnik
    (2016-12-28 18:44)
    Ciekawe jakie to wysokie góry są w zameczku w Wiśle a swoją drogą to ciekawe skąd się biorą bizantyjskie potrzeby w tej pseudo-kolonii karno-niewolniczej zwanej PRLem bis? A teraz do meritum: Kiedy Prezydent Andrzej Duda zamiast zajmować się turystyką i zacznie poważnie traktować wyborców i znajdzie czas na realizację obietnic wyborczych tj: zwiększy jawność życia publicznego, upubliczni listy opiniujących OFE, ujawni aneks do raportu o likwidacji WSI, wyrówna szanse społeczne młodzieży, zlikwiduje szkoły udające wyższe,etc?
  • ~Gustlik
    (2016-12-28 16:25)
    Czołgiem Abrams byłoby bezpieczniej odgrodzić się od kochającego ludu.
  • ~O. Bornik
    (2016-12-28 16:09)
    ostatnia jazda du.y bedzie na taczkach
  • ~mt
    (2016-12-28 16:20)
    niech się przyzwyczaja do ciasnych zabezpieczonych przestrzeni...
  • ~aj43
    (2016-12-28 16:11)
    jak bylby szanowanym prezydentem to by sie nie bal rodakow Bojac sie jezdzi w pacernych samochodach jak kiedys jezdzil Gomulka
  • ~starsza pani
    (2016-12-28 16:24)
    A przeciez ta kulkielka w zadnym wypadku nie jest tyle warta. Takich mozna znalezc w kazdym przysiolku.
  • ~oficer prowadzący
    (2016-12-28 15:53)
    Der dzienniku - Polska nie jest republiką bananową i Prezydent RP ze względu na jego bezpieczeństwo musi podróżować odpowiednio bezpiecznym autem, nawet gdyby miało to kosztować nasze państwo 5 ml. zł.!
  • ~na ...ju noszony
    (2016-12-28 17:18)
    powinien byc noszony na rekach albo w blogoslawionym lonie
  • ~ffff
    (2016-12-28 16:05)
    A kogo interesuje ile kosztuje? Mogłoby i kosztować nawet 20 milionów
  • ~jerzyk
    (2016-12-28 17:34)
    co tu się dziwić. wybrali land cruisera bo dobrze sprawdza się w górzystych stronach. jest wygodny a dodatkowe zabezpieczenia dają gwarancję bezpieczeństwa.
  • ~kolik
    (2016-12-28 19:59)
    Tchórzliwe pisowskie miernoty kupują pancerne limuzyny a ochroniarzy mają tyle co prezydent USA. Paranoja.
  • ~Takie skojarzenie
    (2016-12-28 17:49)
    Sytuacja jak z prezydentem z jednego z filmów Machulskiego. W tenisa zagrał, uczestniczył w odsłonięciu pomnika przez Pazurę. Ochraniany jak to prezydent, ale ciągle był postacią drugorzędną.
  • ~suweren ale inaczej
    (2016-12-28 21:42)
    PAJAC SIĘ BOI SUWERENA ?
  • ~mentalista
    (2016-12-28 19:35)
    Polityczny i zawodowy poślad, do tego władający wesołym angielskim. Ci z dojnej zmiany legitymujący się co najmniej dwucyfrowym IQ wiedzą o co chodzi.
  • ~y
    (2016-12-28 17:52)
    tak zyją we własnym świecie elity " a tu za swoje ledwie odkładasz na starocie i jeszcze chcą utrudnić , opłaty podnieść ale tak było od wieków starożytny Rzym i inne władze ciekawe czy ma złote klamki jak na katolika przystało
  • ~LuS
    (2016-12-29 05:30)
    Wybiera się duda na prywatne wycieczki w góry służbowym autem na koszt podatników. To typowe dla PiSdzielskiej partii kaczora, durny naród zapłaci. Przecież ta kacza marionetka nie jest tyle warta
  • ~obiektywny
    (2016-12-28 18:55)
    wart jest tych pieniędzy. Jedyny który nie dorabiaqł się z kapowania i kłaniania obcym. Brawo Panie Prezydencie. A wypierdki niech ujadają.
  • ~Znający temat V8
    (2016-12-28 17:31)
    Jakim cudem została sprzedana w 2015 roku nowa Toyota V8 w Polsce i zarejestrowana gdy wyeliminowały ja z obrotu w Europie od początku 2015 roku normy emisji spalin? Czyżby prezydent miał przywilej na zatruwanie powietrza . Przykład idzie z góry tyle ze zły przykład i jak tu współpracować ?
  • ~karaś
    (2016-12-28 18:15)
    Panowie redaktorzy mam takie głupie pytanie . A mianowicie dlaczego na lusterkach bocznych kierowcy są napisy po Arabsku ??? Czyżby nasz prezydent wybierał się do Syrii ???
  • ~Jula
    (2016-12-29 03:27)
    Bardzo dobrze ! Trzeba będzie go obwozic po kraju w klatce jak niegdys egzotyczne zwierzęta. Tez to jest egzotyka ,facet bezwolny.

Może zainteresować Cię też: